Bankovnictví-george.cz

Aplikace George Go se mění na George a další změny

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru


31.října 2019 vyšla aktualizace aplikace George Go. Nejdůležitější je asi zpáva, že George Go, už se nejmenuje George Go ale jenom George. Česká spořitelna se k tomuto změnu jména zatím nijak nevyjádřila.

Další novinkami v aktualizaci aplikace pro oba systémy (android, iOs) je možnost dobíjení kreditu Vašeho mobilního telefonu a zasílání push zpráv (čtěte jako otravné zprávy), které je ale třeba povolit.

Po nainstalování aktualizace aplikace vám vyjede na úvodní obrazovce napřed informace o novinkách v aktualizaci a poté vám vyjedou informace o Oznámeních. “Zapněte si notifikační zprávy a nic důležitého Vám neuteče” Já osobně jsem kliknul na možná později, protože mi zatím žádná důležitá informace nikdy neutekla, protože mě tyto informace nezajímají. Poté už se dostanete do Vašeho účtu.

Velikost aktualizace pro telefony iPhone je 86MB!

Vtipné je, že i když se aplikace už nemá jmenovat George Go, pod ikonkou aplikace na svém telefonu mám i po aktualizaci tento název. A všude na webu spořitelny se píše o aplikaci jako George Go. Tak má nový název nebo ne? A co na přejmenování aplikace říkáte vy?

logo george go andorid

George go

Chcete si stáhnout aplikaci do svého telefonu a nevíte jak? Podívejte se na tento návod.

Další články na toto téma

2 příspěvků “Aplikace George Go se mění na George a další změny

  1. Snažím se přihlásit na George, ale bez výsledků. Je to hrůza,takový dlouhý čas jsem dříve nepotřebovala a nakonec musím stejně nastartovat auto a zajet do města do spořky,abych zjistila stav na účtu a vyřídila platby To tedy není žádné vylepšení ani pomoc,je to prostě katastrofa, aspoň pro mne a myslím,že je nás víc,kdo si klade otázku, proč vůbec ta změna,třeba také proč pro všechny?Jsem důchodce a Servis 24 vyhovoval. Toto sezení u počítače a snažení se dostat se na svůj účet bez výsledku je na nic. Zdravím Š.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Štítky: , , , ,

Nejčtenější návody

  1. Výpis z účtu George
  2. Jak dobít kredit přes aplikaci George Go?
  3. Potvrzení platby na email
  4. Tisk historie transkakcí
  5. Jak instalovat aplikace z google play
  6. Chat s podporou
George csas přihlášení, george.csas.cz

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi George fanweb s návody a články od každodenního uživatele bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů