Aplikace George Go se mění na George a další změny

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru

31.října 2019 vyšla aktualizace aplikace George Go. Nejdůležitější je asi zpáva, že George Go, už se nejmenuje George Go ale jenom George. Česká spořitelna se k tomuto změnu jména zatím nijak nevyjádřila.

Další novinkami v aktualizaci aplikace pro oba systémy (android, iOs) je možnost dobíjení kreditu Vašeho mobilního telefonu a zasílání push zpráv (čtěte jako otravné zprávy), které je ale třeba povolit.

Po nainstalování aktualizace aplikace vám vyjede na úvodní obrazovce napřed informace o novinkách v aktualizaci a poté vám vyjedou informace o Oznámeních. „Zapněte si notifikační zprávy a nic důležitého Vám neuteče“ Já osobně jsem kliknul na možná později, protože mi zatím žádná důležitá informace nikdy neutekla, protože mě tyto informace nezajímají. Poté už se dostanete do Vašeho účtu.

Velikost aktualizace pro telefony iPhone je 86MB!

Vtipné je, že i když se aplikace už nemá jmenovat George Go, pod ikonkou aplikace na svém telefonu mám i po aktualizaci tento název. A všude na webu spořitelny se píše o aplikaci jako George Go.Tak má nový název nebo ne? A co na přejmenování aplikace říkáte vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Štítky: , ,

Kategorie webu

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi-george.cz Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů