Rubriky
Články

Aplikace George Go se mění na George a další změny

31.října 2019 vyšla aktualizace aplikace George Go. Nejdůležitější je asi zpáva, že George Go, už se nejmenuje George Go ale jenom George. Česká spořitelna se k tomuto změnu jména zatím nijak nevyjádřila.

Další novinkami v aktualizaci aplikace pro oba systémy (android, iOs) je možnost dobíjení kreditu Vašeho mobilního telefonu a zasílání push zpráv (čtěte jako otravné zprávy), které je ale třeba povolit.

Po nainstalování aktualizace aplikace vám vyjede na úvodní obrazovce napřed informace o novinkách v aktualizaci a poté vám vyjedou informace o Oznámeních. “Zapněte si notifikační zprávy a nic důležitého Vám neuteče” Já osobně jsem kliknul na možná později, protože mi zatím žádná důležitá informace nikdy neutekla, protože mě tyto informace nezajímají. Poté už se dostanete do Vašeho účtu.

Velikost aktualizace pro telefony iPhone je 86MB!

Vtipné je, že i když se aplikace už nemá jmenovat George Go, pod ikonkou aplikace na svém telefonu mám i po aktualizaci tento název. A všude na webu spořitelny se píše o aplikaci jako George Go. Tak má nový název nebo ne? A co na přejmenování aplikace říkáte vy?

logo george go andorid
George go

Chcete si stáhnout aplikaci do svého telefonu a nevíte jak? Podívejte se na tento návod.

Další články na toto téma

3 reakce na „Aplikace George Go se mění na George a další změny“

Snažím se přihlásit na George, ale bez výsledků. Je to hrůza,takový dlouhý čas jsem dříve nepotřebovala a nakonec musím stejně nastartovat auto a zajet do města do spořky,abych zjistila stav na účtu a vyřídila platby To tedy není žádné vylepšení ani pomoc,je to prostě katastrofa, aspoň pro mne a myslím,že je nás víc,kdo si klade otázku, proč vůbec ta změna,třeba také proč pro všechny?Jsem důchodce a Servis 24 vyhovoval. Toto sezení u počítače a snažení se dostat se na svůj účet bez výsledku je na nic. Zdravím Š.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *