Bankovnictví-george.cz

Chcete vědět kolik si můžete půjčit? George Vám to řekne.

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru


Všimli jste si nové animované reklamy České spořitelny, kde se mluví o tom, že George Vám řekne kolik si můžete půjčit? Reklama upozorňuje na novou funkci bankovnictví George. Na úvodní straně přibyla karta s názvem Vaše úvěrové možnosti. V této kartě se dozvíte, kolik si můžete jednoduše půjčit. Už nemusíte na internetu hledat různé online kalkulačky. Stačí se přihlásit do Vašeho bankovnictví.

nová karta úvěrové možnosti
Úvodní stránka s novou záložkou

V kartě úvěrových možností pak najdete:

 • Peníze na klik
 • Kontokorent
 • Kreditní karta

Všechny tyto možnosti najdete rovněž v záložce obchod.

Peníze na klik

Máte malou půjčku v záloze, ze které můžete opakovaně čerpat bez dalších žádostí.

Čerpáte, kolik právě potřebujete, záleží jen na Vás, kolik si půjčíte z celkového limitu.

Neplatíte, když peníze nepotřebujete, pouze při každém novém čerpání peněz zaplatíte jednorázový poplatek 50 Kč a úroky platíte vždy jen z částky, kterou si vypůjčíte.

Splácíte, jak potřebujete, v měsíčních splátkách, které jsou vždy stejně vysoké. Také můžete kdykoliv odeslat mimořádnou splátku nebo celou vyčerpanou částku bez poplatku okamžitě doplatit.

Sjednejte si Peníze na klik v mobilu a peníze máte do 15 minut připravené na účtu.

Kontokorent

Platby z účtu odejdou včas. Pravidelné platby a splátky nepočkají! Pokud Vám před výplatou chybí na účtu peníze, s kontokorentem máte jistotu, že platby odejdou včas. Lepší být pár dní v minusu, než se opozdit s platbou!

Splácí se sám. Každá příchozí platba na Váš účet snižuje čerpanou částku kontokorentu. O splátky se díky tomu nestaráte. Kontokorent je potřeba doplatit alespoň 1x do roka tak, aby se Váš účet dostal do plusu.

Pokud jste v plusu, nic vás nestojí. Pokud jste na účtu v plusu, kontokorent nečerpáte a nic za něj neplatíte.

Například: Do výplaty Vám zbývá 10 dní a potřebujete půjčit 5000 Kč. Máte kontrokorent, takže se nemusíte zbytečně zadlužovat. Vyberete 5000Kč za deset dní vrátíte peníze zpět a bance na úrocích zaplatíte 27 Kč. (Údaje z online kalkulačky v aplikaci George)

Kreditní karta

Využijte bezúročného období až 55 dnů, nakupte dnes, plaťte později.

 • Měsíčně můžete získat zpět až 350 Kč – vrátíme Vám 1 % z každé platby v zahraničí nebo na internetu.
 • Vedení karty máte zdarma, pokud s ní měsíčně zaplatíte alespoň 3000 Kč.

Reprezentativní příklad

Druh spotřebitelského úvěru: úvěr ke kreditní kartě. 
Celková výše úvěru: 30 000 Kč.
Trvání úvěru: na dobu neurčitou. 
Úroková sazba: 24 % ročně. 
Výše měsíční splátky: 2 836 Kč. 
Cena za vedení: 50 Kč měsíčně. 
RPSN je 31,30 %. 
Celková částka splatná klientem je 34 632 Kč. 

Příklad vychází z běžně poskytované výše úvěru a z předpokladů, že smlouva o úvěru bude uzavřena k 11. dni v měsíci a že úvěr bude ihned v plné výši vyčerpán a splacen 12 stejně vysokými splátkami vždy k 5. dni v měsíci.

Toto jsou oficiální popisy nabídek z bankovnictví George k 18.5.2020 pokud článek čtete později, informace mohou bý trochu jiné, proto oficiální informace čerpejte vždy z bankovnictví nebo stránek banky.

Další články na toto téma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Štítky:

Nejčtenější návody

 1. Výpis z účtu George
 2. Jak dobít kredit přes aplikaci George Go?
 3. Potvrzení platby na email
 4. Tisk historie transkakcí
 5. Jak instalovat aplikace z google play
 6. Chat s podporou
George csas přihlášení, george.csas.cz

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi George fanweb s návody a články od každodenního uživatele bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů