Bankovnictví-george.cz

Chcete vědět kolik si můžete půjčit? George Vám to řekne.

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru


Všimli jste si nové animované reklamy České spořitelny, kde se mluví o tom, že George Vám řekne kolik si můžete půjčit? Reklama upozorňuje na novou funkci bankovnictví George. Na úvodní straně přibyla karta s názvem Vaše úvěrové možnosti. V této kartě se dozvíte, kolik si můžete jednoduše půjčit. Už nemusíte na internetu hledat různé online kalkulačky. Stačí se přihlásit do Vašeho bankovnictví.

nová karta úvěrové možnosti
Úvodní stránka s novou záložkou

V kartě úvěrových možností pak najdete:

 • Peníze na klik
 • Kontokorent
 • Kreditní karta

Všechny tyto možnosti najdete rovněž v záložce obchod.

Peníze na klik

Máte malou půjčku v záloze, ze které můžete opakovaně čerpat bez dalších žádostí.

Čerpáte, kolik právě potřebujete, záleží jen na Vás, kolik si půjčíte z celkového limitu.

Neplatíte, když peníze nepotřebujete, pouze při každém novém čerpání peněz zaplatíte jednorázový poplatek 50 Kč a úroky platíte vždy jen z částky, kterou si vypůjčíte.

Splácíte, jak potřebujete, v měsíčních splátkách, které jsou vždy stejně vysoké. Také můžete kdykoliv odeslat mimořádnou splátku nebo celou vyčerpanou částku bez poplatku okamžitě doplatit.

Sjednejte si Peníze na klik v mobilu a peníze máte do 15 minut připravené na účtu.

Kontokorent

Platby z účtu odejdou včas. Pravidelné platby a splátky nepočkají! Pokud Vám před výplatou chybí na účtu peníze, s kontokorentem máte jistotu, že platby odejdou včas. Lepší být pár dní v minusu, než se opozdit s platbou!

Splácí se sám. Každá příchozí platba na Váš účet snižuje čerpanou částku kontokorentu. O splátky se díky tomu nestaráte. Kontokorent je potřeba doplatit alespoň 1x do roka tak, aby se Váš účet dostal do plusu.

Pokud jste v plusu, nic vás nestojí. Pokud jste na účtu v plusu, kontokorent nečerpáte a nic za něj neplatíte.

Například: Do výplaty Vám zbývá 10 dní a potřebujete půjčit 5000 Kč. Máte kontrokorent, takže se nemusíte zbytečně zadlužovat. Vyberete 5000Kč za deset dní vrátíte peníze zpět a bance na úrocích zaplatíte 27 Kč. (Údaje z online kalkulačky v aplikaci George)

Kreditní karta

Využijte bezúročného období až 55 dnů, nakupte dnes, plaťte později.

 • Měsíčně můžete získat zpět až 350 Kč – vrátíme Vám 1 % z každé platby v zahraničí nebo na internetu.
 • Vedení karty máte zdarma, pokud s ní měsíčně zaplatíte alespoň 3000 Kč.

Reprezentativní příklad

Druh spotřebitelského úvěru: úvěr ke kreditní kartě. 
Celková výše úvěru: 30 000 Kč.
Trvání úvěru: na dobu neurčitou. 
Úroková sazba: 24 % ročně. 
Výše měsíční splátky: 2 836 Kč. 
Cena za vedení: 50 Kč měsíčně. 
RPSN je 31,30 %. 
Celková částka splatná klientem je 34 632 Kč. 

Příklad vychází z běžně poskytované výše úvěru a z předpokladů, že smlouva o úvěru bude uzavřena k 11. dni v měsíci a že úvěr bude ihned v plné výši vyčerpán a splacen 12 stejně vysokými splátkami vždy k 5. dni v měsíci.

Toto jsou oficiální popisy nabídek z bankovnictví George k 18.5.2020 pokud článek čtete později, informace mohou bý trochu jiné, proto oficiální informace čerpejte vždy z bankovnictví nebo stránek banky.

Další články na toto téma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Štítky:

Nejčtenější návody

 1. Výpis z účtu George
 2. Jak dobít kredit přes aplikaci George Go?
 3. Potvrzení platby na email
 4. Tisk historie transkakcí
 5. Jak instalovat aplikace z google play
 6. Chat s podporou

Z tiskových zpráv:

V souvislosti s postupným uvolňováním nouzového stavu Česká spořitelna ukončila dočasné uzavření části své pobočkové sítě. Od 4. května je již celá pobočková síť opět dostupná pro klienty. Zároveň končí týdenní střídavý provoz zaměstnanců na pobočkách. Nadále při návštěvě poboček platí zvýšená hygienická opatření a doporučení nosit roušku.

Důležité novinky ohledně koronaviru a možnosti odkladu splátek!
Odklad splátek hypoték

Máte-li u České spořitelny hypotéku nebo úvěr a v důsledku epidemie koronaviru jste se dostali do těžkostí se splácením, můžete online požádat o odklad splátek o 3 měsíce.

Formulář na odložení splátek

Žádost je možné podat do 30. 4. 2020.

Pokud máte možnost plaťte v obchodech bankovní kartou nebo telefonem, můžete se díky tomu vyhnout přenosu z bankovek.

George csas přihlášení, george.csas.cz

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi George fanweb s návody a články od každodenního uživatele bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů