Rubriky
Články

Chyby při přihlášení

Nedaří se Vám přihlásit do George? Nepřihlašujete se poprvé? Obrazovka pořád načítá a nic se neděje? Zkuste jiný prohlížeč. (firefox, opera, google chrome nebo safari) Někdy se může stát, že se načtení nepodaří. Pokud jde o jinou chybu níže přikládám tipy z webu České spořitelny.

 • Zkontrolujte, jestli už máte nastavené Uživatelské jméno. Pokud ho nemáte, použijte svoje desetimístné Klientské číslo.
 • Zkontrolujte, že Uživatelské jméno, které zadáváte, je správné a neobsahuje nepovolené znaky a mezery.
 • Zkontrolujte, že heslo, které zadáváte při přihlášení, je správné a neobsahuje nepovolené znaky a mezery. Pokud si vaše heslo nepamatujete, využijte proces pro obnovení hesla.
 • Zkontrolujte, že telefon nebo tablet, na kterém běží aplikace George klíč, je připojen k internetu. Pokud nejste připojeni nebo se připojit nemůžete, využijte možnost přihlášení přes aplikaci George klíč bez připojení k internetu.
 • Zkontrolujte, že do aplikace George klíč zadáváte správný 6místný PIN (případně, že používáte správný otisk prstu).
 • Zkontrolujte, že máte po ruce telefon se svým bezpečnostním telefonním číslem, na který vám má přijít SMS s Ověřovacím kódem pro potvrzení přihlášení.
 • Pokud se vám nedaří přihlásit do mobilního bankovnictví George, ujistěte se, že na svém telefonu nebo tabletu máte nainstalovanou a aktivovanou také mobilní aplikaci George klíč.
 • Pokud už máte Bankovní IDentitu a zablokovali jste si bezpečnostní metodu pro přihlášení, vygenerujte si v nejbližším bankomatu ČS nebo na pobočce Aktivační kód pro odblokování.

Pokud výše uvedené rady nepomohly, kontaktujte Českou spořitelnu na čísle 800 207 207.

Popřípadě se mě zeptejte v komentářích.

Další články na toto téma

 • Aplikace George Go se mění na George a další změnyAplikace George Go se mění na George a další změny 31.října 2019 vyšla aktualizace aplikace George Go. Nejdůležitější je asi zpáva, že George Go, už se nejmenuje George Go ale jenom George. Česká spořitelna se k tomuto změnu jména zatím […]
 • logo george andoridGeorge Go Česká spořitelna – android Víte že internetové bankovnictví můžete mít nově jako aplikaci ve Vašem telefonu s Androidem? O aplikaci / Jak nainstalovat / Galerie / Recenze / Internetové bankovnictví / První […]
 • George Go a george.csas.cz přihlášení – ultimátní návod!George Go a george.csas.cz přihlášení – ultimátní návod! Vítejte. V tomto návodu si ukážeme všechny tři druhy přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví George na adrese george.csas.cz a nové možnosti zapamtování si hesla a přihlašování […]
 • Výpis z účtu v bankovnictí George Výpis z účtu v bankovnictí George Zajímá Vás kolik jste utratili a za co? V Georgovi to zjistíte snadno. Sepíšu Vám zde návod, jak pro mobilní aplikaci George Go tak pro počítač. Výpis z účtu na mobiluVýpis z účtu […]
 • George a potvrzení platby na emailGeorge a potvrzení platby na email Nechtěl jsem o tom psát i když je to velká věc a všichni na ni čekali, ale říkal jsem si, že neexistuje nikdo kdo by si zprávy nevšimnul, jelikož ji Česká spořitelna zobrazuje hned […]

7 reakcí na „Chyby při přihlášení“

Aplikace George klíč vůbec nešla otevřít, pořád mi hlásilo, že nejsem připojena k internetu. Musela jsem ji odinstalovat a nainstalovat znovu. Teď si s tím hraju už druhý den, postupuji dle pokynů a nelze odeslat SMS s verifikačnim kódem. Už jsem to zkoušela dát do jiného mobilu a pořád to nejde, pokaždé to ztroskotá na odeslání SMS s vertifikačním kódem.

Nejde mi v posledním kroku odeslat Verifikacni kod vždy ho ihned formou SMS odešlu a hodí mi to hlášku je nám líto zkuste to znovu…uz nevim jak dál jsem bez banky v mobilu 🤧

Dobrý den, s tímto problémem zkuste kontaktovat přímo Vašeho bankovního poradce.

Dobrý den, chci se zeptat, ohledně Google Chromu. George mi blokuje použití uloženého hesla v Chrome password manageru. Chci se zeptat, jestli to může být jen moje chyba nebo je to tak naschvál.
Díky

Dobrý den, toto bude určitě nějaká ochrana. Osobně bych doporučil hesla k bankovnictví neukládat v žádném prohlížeči. Při napadení počítače se tyto hesla kradou jako první.

Je neuvěřitelné co český blbec dokáže vymyslet. Když něco dobře funguje ,tak to změníme. Přihlášení na george na 7 pokus.Pokyny neuvedeny v plné velikosti písma-tím pádem znění textu (pokynu) nepoužitelné.
I přes svůj věk jsem poměrně schopný ovládat záležitosti v IT na poměrně obstojné úrovni. Když jste začli george propagovat, napsal jeden znalec,že je to program,který rozvojové země už opustili před 10 lety. Teď mu dávám za pravdu. Zlatá S24. Protože ČS je čím dál komplikovanější a zřejmě bude blbnout dál rozhodl jsem se změnit banku kde jsou pro lidi a nevymýšlejí ptákoviny.Za george vás navrhuji v anketě “O největšího Blboše” na 1.místzo, protože jste nepřekonatelný..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *