George nikdo nemá rád

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru

Možná až moc škaredý nadpis, ale moc lidí spokojených s Georgem jsem zatím nepotkal. Když jsem v pátek (7.12) v devět ráno psal o tom, že i když má Česká spořitelna desetitisíce sledujících na sociálních sítích o výpadcích George stejně neinformuje a nechává je panikařit, stala se vtipná věc. O dvě hodiny později spořitelna o výpadku informovala. Ale! Hned to schytala! Na Facebooku jsou v příspěvcích návštěvníků stížnosti, dotazy nebo výhružky odchodem k jiné bance na denním pořádku.

Například před chvíli: Tak jsem se konečně rozhodl, sice to trvalo dlouho, ale přece, po 25 letech u vás ruším účet. To, co mi nyní nutíte ve vašem bankovnictví, už přesahuje všechny meze! Léta používám šablony, které mám pojmenované a nyní mi tvrdíte, že platbu nezadám pokud si ji v políčku příjemce nepojmenuji? Vážení, nepojmenuji, radši půjdu ke konkurenci, která mi nebude tvrdit, že je to povinný údaj k odeslání platby!

Ale po upozornění na výpadek na facebooku a twitteru se rozjela celkem velká komentářová bitva. Níže si můžete přečíst několik komentářů:

Facebook:

Twitter:


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Kategorie webu

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi-george.cz Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů