Rubriky
Návody

George umí číslo účtu vyfotit a přepsat

Také máte strach, že při přepisování čísla účtu uděláte chybu a platba příjde někomu jinému? Pokud faktura, kterou jste dostali nemá qr kód můžete číslo účtu jednoduše vyfotit a George Vám ho přepíše. (platí jen pro aplikaci v telefonu) V tomto návodu si řekneme jak na to.

Novou platbu už umí v novém bankovnictví zadat předpokládám každý. Nově ale pod zadáváním čísla účtu přibyl odkaz nebo spíš button Naskenovat číslo účtu.

Náhled z aplikace George

Po kliknutí na button se nelekněte, někdy se může stát, že aplikace nemá povoleno používání fotoaparatu. V tom případě Vám vyskočí okno pro povolení fotoaparátu. Dejte povolit, bez toho to nepůjde. Poté co se zapne fotoaparát přibližte číslo účtu tak, aby bylo vidět celé i s kódem banky.

Náhled skenování z aplikace George

Na print screenu vidíte nahoře sken fotoaparátu, kterým jsme přiblížil papír s číslem účtu a pod ním, přepsané číslo v aplikaci. (prvni dvě čísla jsou rozmazané schválně) Jak vidíte funguje to bezvadně. Jak se ale píše v aplikaci ujistětě se, že číslo účtu je naskenováno správně.

Ještě by se tato funkce mohla přenést i na variabilní symbol. Ty jsou totiž také někdy šílené.

Už jste funkci zkoušeli? Funguje vám vše v pořádku?

Jak povolit fotoaparát na iphonu?

Pokud Vám vyskočí tato hláška, znamená to, že jste aplikaci George ještě nikdy nepovolili přístup k fotoaparátu. Bez tohoto přístupy aplikace nemůže fotoaparát používat a nemůžete třeba ani platit pomocí qr kódu.

Chyba: Kamera není zpřístupněná

Klikněte na nastavení a poté přesuňte bílé kolečko vpravo, tlačítko zezelená stejně jako tlačítko Face ID níže.

Další články na toto téma

  • Jak vybrat peníze z bankomatu bez kartyJak vybrat peníze z bankomatu bez karty Zapomněli jste si doma kartu a potřebujete vybrat peníze z bankomatu? Pokud máte v telefonu google pay, apple pay nebo virtuální kartu můžete peníze vybrat i když kartu nemáte fyzicky u […]
  • Servis 24 končíServis 24 končí Je to tady. K 30.6.2019 nadobro servis24 končí a už nám zbude jenom George. Po přihlášení na servis24 Vám vyskočí průvodce přechodu na nové bankovnictví. Doporučuji si průvodce co […]
  • Pozor na podvodné e-maily a sms zprávy Po dnešním výpadku internetového bankovnictví informuje Česká spořitelna o tom, že výpadek využili podvodníci, kteří se pomocí falešných emailových a sms zpráv snažili vylákat osobní nebo […]
  • George výpadek 14.4.2020 George má aktuálně výpadek. Nepanikařte a prostě počkejte s odesíláním plateb do večera. Z jiné stránky než z george.csas.cz nebo aplikace george se na Vaše bankovnictví nemůžete dostat. […]
  • George má výpadek, Česká spořitelna o tom informuje i na Facebooku. George má výpadek, Česká spořitelna o tom informuje i na Facebooku. Bankovnictví George má aktuálně výpadek, nefunguje ani aplikace ani webové rozhraní na george.csas.cz mějte prosím trpělivost a zkuste se přihlásit znovu třeba za hodinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *