Rubriky
Návody

George umí číslo účtu vyfotit a přepsat

Také máte strach, že při přepisování čísla účtu uděláte chybu a platba příjde někomu jinému? Pokud faktura, kterou jste dostali nemá qr kód můžete číslo účtu jednoduše vyfotit a George Vám ho přepíše. (platí jen pro aplikaci v telefonu) V tomto návodu si řekneme jak na to.

Novou platbu už umí v novém bankovnictví zadat předpokládám každý. Nově ale pod zadáváním čísla účtu přibyl odkaz nebo spíš button Naskenovat číslo účtu.

Náhled z aplikace George

Po kliknutí na button se nelekněte, někdy se může stát, že aplikace nemá povoleno používání fotoaparatu. V tom případě Vám vyskočí okno pro povolení fotoaparátu. Dejte povolit, bez toho to nepůjde. Poté co se zapne fotoaparát přibližte číslo účtu tak, aby bylo vidět celé i s kódem banky.

Náhled skenování z aplikace George

Na print screenu vidíte nahoře sken fotoaparátu, kterým jsme přiblížil papír s číslem účtu a pod ním, přepsané číslo v aplikaci. (prvni dvě čísla jsou rozmazané schválně) Jak vidíte funguje to bezvadně. Jak se ale píše v aplikaci ujistětě se, že číslo účtu je naskenováno správně.

Ještě by se tato funkce mohla přenést i na variabilní symbol. Ty jsou totiž také někdy šílené.

Už jste funkci zkoušeli? Funguje vám vše v pořádku?

Jak povolit fotoaparát na iphonu?

Pokud Vám vyskočí tato hláška, znamená to, že jste aplikaci George ještě nikdy nepovolili přístup k fotoaparátu. Bez tohoto přístupy aplikace nemůže fotoaparát používat a nemůžete třeba ani platit pomocí qr kódu.

Chyba: Kamera není zpřístupněná

Klikněte na nastavení a poté přesuňte bílé kolečko vpravo, tlačítko zezelená stejně jako tlačítko Face ID níže.

Další články na toto téma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *