Jak chatovat přímo s podporou George a další vymoženosti

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru

George je nový, spousta lidí má problémy se v něm orientovat a spousta lidí neví, jak co funguje. Česká spořitelna si je těchto problému asi vědoma a proto přidala do nového internetového bankovnictví George možnost Chatovat přímo s podporou, poslat print screen s chybou na Vašem účtu a nebo poslat dotaz na email.

Po přihlášení do Vašeho bankovnictví si dole vpravo všimněte ikonky otazníku, bohužel opět může být pro některé uživatele špatně viditelná.

Po najetí myší na ikonku se otazník změní na text pomoct. Klikněte na Pomoc.

Vyjede Vám nabídka a v nabídce máte možnost: Průvodce, Pomoc (zatím nefunkční), Zpětná vazba, Linka podpory a Chat.

Začněme Chatem

Chat je psaní si v reálném čase, takže za počítačem sedí nějaký vyškolený pracovník spořitelny, který by Vám měl umět pomoci s Vašim problémem, aniž by jste museli volat na infolinku. Když kliknete na Chat, mělo by vám vyjet okno ve kterém si budete moci s pracovníkem psát. Bohužel zatím se mi ho nepodařilo za celý týden přípravy článku odchytit ani jednou. A to ani ve zkušební verzi ani v mém osobním bankovnictví.

Pokud není podpora online vyjede Vám toto okno.

Zpětná vazba

Po kliknutí na odkaz zpětná vazba máte možnost vybrat další krok, buďto vytvořit snímek obrazovky a nebo napsat komentář. Článek ohledně snímku obrazovky připravuji, tato funkce Vám může pomoci lépe vyřešit problém, protože podpora přímo uvidí, co máte nastaveno špatně.
Takto vypadá okno s žádostí o podporu. Vyplníte Předmět (krátký popis chyby nebo dotazu) vyberte typ zprávy a pak už jenom doplníte zprávu a dáte odeslat.

Linka podpory

Po kliknutí na odkaz Linka podpory Vám vyjede informace o telefonním čísle a emailu, na který můžete volat a psát své dotazy. Klientské centrum je k dispozici od Pondělí do Neděle od 8 ráno do 9 večera.

Průvodce

Nejpekněji je udělaný průvodce, pokud jste v bankovnictví poprvé určitě doporučuji na tento odkaz kliknout. Vyjede Vám krásná animace toho, co na úvodní stránce vidíte a jakou co má funkčnost.

Po přečtení stačí kliknout na tlačítko další a vyjede Vám další okno.

Animovaného průvodce můžete spustit na těchto stránkách:

 • Úvodní stránka (Přehled)
 • Historie transakcí (Jak snadno a rychle zadat platbu)

Print screeny pro tento návod byly vytvořeny ve zkušební verzi internetového bankovnictví George.

6 příspěvků “Jak chatovat přímo s podporou George a další vymoženosti

 1. To co děláte k lepším je zmatečné!!!!již skoro dvacet roků pracuji na počítači,je mi 88 roků ale nic nevylepšujete.Jenom zaměstnáváte operátory a ti nestačí odpovídat včera jsem čekal večer na operáto 4 hodiny a hlasatel se stále omlouval, že musím čekat operátoři nestačí.Po 4 hodinách v noci jsem to vzdal. Tojeto Vaše vylepšeni!!!!!! Vím, že mi nepomůžete, ale zaměstnám zbytečně operátory a stejné nic mi nepomůže ani oprátoři,ke kterým se nedostžanu!!!!!!děkuji za pomoc!!!!!!!!!

 2. Neuvěřitelně zmatečný program, do kterého se
  ani nemůžete přihlásit-protože nefunguje!!!!!
  Dokonce několik měsíců po přihlášení se v něm
  objevují účty lidí s kterými nemáte nic do činění!!!!!!!!!

 3. Zajímalo by mne, zda se klient může bránit proti vynucenému přechodu na nepřehlednou a nepříjemnou aplikaci George, se kterou jsem velmi nespokojena.

  • Bohužel, servis24 má oficiálně ke konci roku skončit a už bude jenom george. Zkuste mobilní aplikaci, je trochu přehlednější než ta webová.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Štítky:

Kategorie webu

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi-george.cz Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů