Jak chatovat přímo s podporou George a další vymoženosti

George je nový, spousta lidí má problémy se v něm orientovat a spousta lidí neví, jak co funguje. Česká spořitelna si je těchto problému asi vědoma a proto přidala do nového internetového bankovnictví George možnost Chatovat přímo s podporou, poslat print screen s chybou na Vašem účtu a nebo poslat dotaz na email.

Po přihlášení do Vašeho bankovnictví si dole vpravo všimněte ikonky otazníku, bohužel opět může být pro některé uživatele špatně viditelná.

Po najetí myší na ikonku se otazník změní na text pomoct. Klikněte na Pomoc.

Vyjede Vám nabídka a v nabídce máte možnost: Průvodce, Pomoc (zatím nefunkční), Zpětná vazba, Linka podpory a Chat.

Začněme Chatem

Chat je psaní si v reálném čase, takže za počítačem sedí nějaký vyškolený pracovník spořitelny, který by Vám měl umět pomoci s Vašim problémem, aniž by jste museli volat na infolinku. Když kliknete na Chat, mělo by vám vyjet okno ve kterém si budete moci s pracovníkem psát. Bohužel zatím se mi ho nepodařilo za celý týden přípravy článku odchytit ani jednou. A to ani ve zkušební verzi ani v mém osobním bankovnictví.

Pokud není podpora online vyjede Vám toto okno.

Zpětná vazba

Po kliknutí na odkaz zpětná vazba máte možnost vybrat další krok, buďto vytvořit snímek obrazovky a nebo napsat komentář. Článek ohledně snímku obrazovky připravuji, tato funkce Vám může pomoci lépe vyřešit problém, protože podpora přímo uvidí, co máte nastaveno špatně.
Takto vypadá okno s žádostí o podporu. Vyplníte Předmět (krátký popis chyby nebo dotazu) vyberte typ zprávy a pak už jenom doplníte zprávu a dáte odeslat.

Linka podpory

Po kliknutí na odkaz Linka podpory Vám vyjede informace o telefonním čísle a emailu, na který můžete volat a psát své dotazy. Klientské centrum je k dispozici od Pondělí do Neděle od 8 ráno do 9 večera.

Průvodce

Nejpekněji je udělaný průvodce, pokud jste v bankovnictví poprvé určitě doporučuji na tento odkaz kliknout. Vyjede Vám krásná animace toho, co na úvodní stránce vidíte a jakou co má funkčnost.

Po přečtení stačí kliknout na tlačítko další a vyjede Vám další okno.

Animovaného průvodce můžete spustit na těchto stránkách:

 • Úvodní stránka (Přehled)
 • Historie transakcí (Jak snadno a rychle zadat platbu)

Print screeny pro tento návod byly vytvořeny ve zkušební verzi internetového bankovnictví George.

Další články na toto téma

 • George Go a george.csas.cz přihlášení – ultimátní návod!George Go a george.csas.cz přihlášení – ultimátní návod! Vítejte. V tomto návodu si ukážeme všechny tři druhy přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví George na adrese george.csas.cz a nové možnosti zapamtování si hesla a přihlašování […]
 • George návod: Jak si vytisknout historii transakcíGeorge návod: Jak si vytisknout historii transakcí V internetovém bankovnictví servis24.cz bylo po přihlášení vidět krásné modré tlačítko Historie, na které když jste klikli vyjelo vám jednoduché filtrování, většinou stačilo ještě kliknout […]
 • Aplikace George Go se mění na George a další změnyAplikace George Go se mění na George a další změny 31.října 2019 vyšla aktualizace aplikace George Go. Nejdůležitější je asi zpáva, že George Go, už se nejmenuje George Go ale jenom George. Česká spořitelna se k tomuto změnu jména zatím […]
 • Youtube a nová reklama na půjčku přes George Podívejte se na další pěknou reklamu na bankovnictví George. Má již přes 23 000 zhlédnutí na serveru Youtube. Název videa je: S Georgem si peníze půjčíte kdykoli a kdekoli, na klik. […]
 • Vylepšete spořku Vylepšete spořku Česká spořitelna má nový web na který můžete psát vaše připomínky nejen k internetovému bankovictví George, ale také k aplikaci George Go. Web se jmenuje vylepsetesporku.cz Super je to, že […]

19 příspěvků “Jak chatovat přímo s podporou George a další vymoženosti

 1. Dobrý den. Snažím se nainstalovat aplikaci do mobilu a to jak klíč tak i george do účtu. Sice jsem tam už byl i klíč jsem měl ale z ničeho nepochopitelného jsem se zablokoval a už se opět nemohu přihlásit. Můžete mi prosím poradit…hlásí mi to chybu.JB

 2. Včera mně byla stržena platba z účtu,aniž bych něco v elektronice kupovala.Nevím jak se bez mého vědomí toto mohlo stát.Nikde jsem s kartou nic neplatila.

 3. To co děláte k lepším je zmatečné!!!!již skoro dvacet roků pracuji na počítači,je mi 88 roků ale nic nevylepšujete.Jenom zaměstnáváte operátory a ti nestačí odpovídat včera jsem čekal večer na operáto 4 hodiny a hlasatel se stále omlouval, že musím čekat operátoři nestačí.Po 4 hodinách v noci jsem to vzdal. Tojeto Vaše vylepšeni!!!!!! Vím, že mi nepomůžete, ale zaměstnám zbytečně operátory a stejné nic mi nepomůže ani oprátoři,ke kterým se nedostžanu!!!!!!děkuji za pomoc!!!!!!!!!

 4. Jak natrvalo nastavit v Georgovi min. zůstatek peněz na účtu, abych při placení kartou tuto min. částku nepřečerpal?

 5. jak mám spustit online průvodce, když tam není pro něj tlačítko? To nad nápovědou po kliknutí jen zobrazuje Jak snadno zadat platbu a na nic nereaguje. Katastrofálně nefunkční rozhraní!

 6. Neuvěřitelně zmatečný program, do kterého se
  ani nemůžete přihlásit-protože nefunguje!!!!!
  Dokonce několik měsíců po přihlášení se v něm
  objevují účty lidí s kterými nemáte nic do činění!!!!!!!!!

 7. Neuvěřitelně zmatečný program, do kterého se
  ani nemůžete přihlásit-protože nefunguje!!!!!
  Dokonce několik měsíců po přihlášení se v něm
  objevují účty lidí s kterými nemáte nic do činění!!!!!!!!!

 8. Jak změnit výši trvalé platby. Musím stávající trv. Platbu zrušit a vytvořit novou? Dostala jsem se do trvalých plateb, vybrala jsem tu, kterou chci změnit, změnila jsem v ní částku a pak jsem nevěděla jak dál. Bylo tam jen potvrdit novou trvalou platbu. Ale ja jsem jen měnila částku. Nebo se tim vytvoří nová a ta původní se automaticky vymaže? Musím říct, že jsem v práci používala několik internet.bankovnictví, ale tak nepřehledné jsem ještě neviděla. Myslím, že ztratíte spoustu klientů. Teď uz jsem v důchodu, dostanu důchod a celý ho rozešlu na platby, takže užívat vašich bankéřů, jak investovat nebudu potřebovat. Teď ale potřebuji v George pracovat, tak mi prosím poraďte s těmi trvalými platbami Děkuji L.

 9. Zajímalo by mne, zda se klient může bránit proti vynucenému přechodu na nepřehlednou a nepříjemnou aplikaci George, se kterou jsem velmi nespokojena.

  • Bohužel, servis24 má oficiálně ke konci roku skončit a už bude jenom george. Zkuste mobilní aplikaci, je trochu přehlednější než ta webová.

 10. Mám účet Servis24,ale nemohu se přihlásit přes George na který byl můj účet převeden! Děkuji

   • asi jsem slepá já třebas žádné modré tlačítko nevidím, zlatý servis 24,potřebuji přes účet něco zaplatit a to je teda horor kdopak toto vymyslel:-(

 11. Dobrý den,

  nedarí se my prihlásit na george sedím pri tom polhodinu, a potom ked zúrim oblečiem sa a idem platby urobit do najbližšiej sporitelni. Vážne rozmýšlam o zmene banky, takto to nejde večer ked prídem z práce chcem si skontrolavat účet a musím čakat do rámńa,aby som navštívila pobočku aj nteraz tam idem už ma to nebaví cez 24 som sa prihásila hned žiaden problém…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Štítky: ,

Nejčtenější návody

 1. Výpis z účtu George
 2. Jak dobít kredit přes aplikaci George Go?
 3. Potvrzení platby na email
 4. Tisk historie transkakcí
 5. Jak instalovat aplikace z google play
 6. Chat s podporou

Rychlovky z George

Půjčku od ČS můžete nově do 30 dnů zdarma vrátit.

 • Za sjednání nic neplatíte
 • Nízké splátky nezatíží váš rozpočet
 • Splácení si můžete rozdělit na 1 až 4 roky
 • Mimořádnou splátku i doplacení máte zdarma

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 6,99 % ročně má měsíční splátku 1 915 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru online je 0 Kč, v pobočce pak činí 1 400 Kč. Měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 7,6 % a celková částka splatná spotřebitelem 185 240 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 3,96 % ročně, RPSN 4,4 % a celková částka splatná spotřebitelem 162 260 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Hypotéky

Banky

 • Česká spořitelna
 • ČSOB
 • Moneta
 • Poštovní spořitelna
 • Fio banka
 • Mbank
 • GeMoney
 • KB
 • AirBank
 • ING Konto
 • Raiffeisenbank
 • UniCreditBank
 • Equa bank
 • Hallo bank

Česká spořitelna

Česká spořitelna je největší bankou v České republice. Má více než 4.7 milionu klientů. Česká spořitelna má dnes bankomat, dá se říci, na každém rohu (celkový počet bankomatů je 1742). Pokud hledáte nějaký bankomat ve Vašem okolí, není nic jednoduššího, než se podívat na web České spořitelny a zjistit si, kde se nejbližší bankomat nachází. Přímo na podstránku bankomatů se dostanete kliknutím na tento odkaz.

Servis 24

Servis24.cz je internetové bankovnictví České spořitelny. Do konce tohoto roku (vypadá to, že servis24 bude končit už 30.6.2019) jej ještě můžete používat, pak ale ČS převede všechny klienty pod nové internetové bankovnictví George. Doporučujeme se už na přechod pomalu začít připravovat. Vzhled je totiž o dost jiný, než aktuální bankovnictví. Je samozřejmě pěknější a má lepší UX (uživatelská přívětivost), ale pokud už jste na něco zvyklí, tak je změna vždycky k horšímu. Nicméně garantuji Vám, že si na nové bankovnictví zvyknete rychle. Nevím, jak to bude vymyšleno po ukončení servisu24, ale řekl bych, že po ukončení provozu servis24.cz bude uživatel jednoduše přesměrován na nový web george (george.csas.cz).

George internetbanking

Co to ten George tedy je? Je to nové chytré internetové bankovnictví České spořitelny. Co to znamená? Bankovnictví servis24 už bylo zastaralé - zkuste si schválně vyhledat nějakou svoji starší platbu. George je krok kupředu. Jak designově, tak funkčně. A hlavně nemusíte se bát, že příjdete o nějaké své uložené kontakty, nebo platební historii. Všechna data se automaticky převedou do George. Velký plus dávám Spořitelně za to, že přihlašovací údaje jsou stejné jako do servis24. Bohužel, například George Go, kterou si již můžete stáhnout do svého mobilního telefonu, a díky které můžete mít svůj účet pod kontrolou odkudkoliv a kdekoliv. Chválím také za to, že George Go dokáže uchovat například Váš otisk prstu (pokud váš telefon tuto funkci má), takže nemusíte nudně zadávat Vaše dlouhá bezpečností hesla, takže vstup na Váš účet bude zase o něco snadnější. Ještě je důležité dodat, že zatím na Georgovi fungují jen osobní účty, podnikatelské účty se budou převádět až někdy ke konci roku.

Jak už jistě všichni víte, přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví provedete na adrese: https://george.csas.cz Česká spořitelna Vás ale z této stránky přesměruje na stránku: https://bezpecnost.csas.cz, takže se nelekněte - jste na správné stránce pro přihlášení.

Co je to ten George klíč?

Jednoduše řečeno, je to aplikace, díky které už nebudete muset přepisovat otravné SMS kódy. Bohužel, abyste si aplikaci mohli nainstaovat, musíte napřed na pobočku nebo do nejbližšího bankomatu a vyžádat si tzv. Aktivační kód.

George klíč je opět ke stažení na Google Play nebo Apple store. Stačí do vyhledávání ve Vašem telefonu napsat George klíč.

George klíč Vás zbaví přepisování otravných SMS kódu

V září vstoupila v platnost nová směrnice EU o zabezpečení digitálních služeb, jejím cílem je docílit většího zabezpečení internetového bankovnictví. Proto budete muset nyní každou transakci potvrzovat SMS kódem. Stáhnětě si aplikaci na Google Play nebo App store a vyhněte se otravému přepisování. Pokud zvolíte tuto možnost, nebudete muset potvrzovat transakce zadané přes mobilní bankovnictví do výše 12 500Kč.

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi George fanweb s návody a články od každodenního uživatele bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů