Bankovnictví-george.cz

Jak dobít kredit přes aplikaci George Go? - kredit hned! ✅

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru


Sem tam se určitě každému z Vás stane, že potřebuje dobít kredit sobě, někomu z rodiny nebo kamarádovi. Dobití kreditu by mělo být snadné, rychlé a mělo by jít odkudkoliv. Takže i přímo z mobilní aplikace Vašeho internetového bankovnictví. Pokud používáte George, je to trochu složitější, ale jde to! Ukážu Vám jak. Funkce je trochu schovaná (nebo bych řekl, že je ve špatně pojmenované záložce) Takže projděme si to krok za krokem, vemte si telefon do ruky a přihlašte se do Vašeho bankovnictví. 

Na úvodní stránce vyberte Váš osobní nebo základní účet (z podnikatelského účtu mi dobití kreditu nešlo) Klikněte na Váš účet.
nahled aplikace george

Po kliknutí máte nahoře tři záložky: transkace, nastavení a info. Nás bude zajímat odkaz nastavení.

Po kliknutí na záložku Vám vyjede nabídka, kde můžete vybrat: Trvalé platby, Vytvořit QR kód a námi hledaný odkaz Dobití kreditu!

george nastaveni

První krok je samozřejmě logický a to je zadání telefonního čísla, kterému chcete kredit dobít.

V druhém kroku chce George opět nesmyslně zadat jméno příjemce, nevím proč, ale bez jména Vás nepustí dále. Pokud toto vyplňovat z nějakého důvodu nechcete, nemáte jinou možnost, ale nikdo Vás nemůže nutit psát správné jméno příjemce.

Třetí krok je zadání částky, kterou chcete dobít. Můžete buď začít psát na klávesnici nebo vybrat jednu z přednastavených částek. Tedy 200Kč, 500Kč nebo 1000Kč Maximální částka pro dobití je jak vidíte na obrázku 9 999Kč Nový zůstatek na účtu je částka, která Vám na účtu zbyde po odeslání kreditu.

dobiti kreditu 200kc

Poslední krok je bohužel otravné přepisování ověřovacího kódu z sms zprávy. (Pokud máte telefon iphone podívejte se na můj návod na kopírování kódu, ušetří vám práci)

Máte slabší zrak? Všimněte si na obrázku níže, zvýrazněného pole pro ověřovací kód.

A je to! Úspěšně jste dobili kredit přes aplikaci George.

Tato chyba se mi objevila potom co jsem se snažil dobít kredit z podnikatelského účtu, nevím jestli tato funkce pro podnikatele zatím není aktivovaná a nebo posílat kredit z tohoto účtu nejde vůbec, dejte mi vědět jestli Vám to jde.

Co se mi nelíbí?

Česká spořitelna nás opět nutí vyplňovat jména příjemců, proč? Netuším. Kdyby to byl první krok, tak to chápu protože, když budu někomu poprvé dobíjet kredit, tak si George telefonní číslo a jméno uloží a po druhé už vyplním třeba jenom začátek jména, objeví se mi jména z adresáře, vyberu jméno a přeskočím další krok a to psaní telefonního čísla, protože už bude uloženo u kontaktu, ale takto to nedává smysl.

Ve slovenštině tento návod můžete hledat pod: Ako dobiť kredit cez george

Další články na toto téma

11 příspěvků “Jak dobít kredit přes aplikaci George Go?

  1. Zdravím Vás a bohužel opět marně hledám prostor pro potvrzení poslaným kodem ,nad modrým polem, ověřovací prostor prostě chybí a tak 4.krok nelze dokončit. Děkuji za laskavost. Havrlík.

  2. první 4 kroky nemají chybu až na krok,kterým se má autorizovat došlý ověřovací kod pro který není dán prostor,jsem s pozdravem Havrlik

    • Dobrý den, nad modrým tlačítkem potvrdit je prostor kde se kód vkládá, bohužel je šedý a jde špatně vidět, ale když do prostoru kliknete vyjede vám klávesnice pro opsání kódu a díky tomu poznáte že jste kliknul správně. Snad tuto chybu v barvě písma někdo opraví, aby byla aplikace použitelná pro všechny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Štítky: , , , , ,

Nejčtenější návody

  1. Výpis z účtu George
  2. Jak dobít kredit přes aplikaci George Go?
  3. Potvrzení platby na email
  4. Tisk historie transkakcí
  5. Jak instalovat aplikace z google play
  6. Chat s podporou

Z tiskových zpráv:

V souvislosti s postupným uvolňováním nouzového stavu Česká spořitelna ukončila dočasné uzavření části své pobočkové sítě. Od 4. května je již celá pobočková síť opět dostupná pro klienty. Zároveň končí týdenní střídavý provoz zaměstnanců na pobočkách. Nadále při návštěvě poboček platí zvýšená hygienická opatření a doporučení nosit roušku.

Důležité novinky ohledně koronaviru a možnosti odkladu splátek!
Odklad splátek hypoték

Máte-li u České spořitelny hypotéku nebo úvěr a v důsledku epidemie koronaviru jste se dostali do těžkostí se splácením, můžete online požádat o odklad splátek o 3 měsíce.

Formulář na odložení splátek

Žádost je možné podat do 30. 4. 2020.

Pokud máte možnost plaťte v obchodech bankovní kartou nebo telefonem, můžete se díky tomu vyhnout přenosu z bankovek.

George csas přihlášení, george.csas.cz

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi George fanweb s návody a články od každodenního uživatele bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů