Rubriky
Návody

Jak dobít kredit přes aplikaci George Go?

Sem tam se určitě každému z Vás stane, že potřebuje dobít kredit sobě, někomu z rodiny nebo kamarádovi. Dobití kreditu by mělo být snadné, rychlé a mělo by jít odkudkoliv. Takže i přímo z mobilní aplikace Vašeho internetového bankovnictví. Pokud používáte George, je to trochu složitější, ale jde to! Ukážu Vám jak. Funkce je trochu schovaná (nebo bych řekl, že je ve špatně pojmenované záložce) Takže projděme si to krok za krokem, vemte si telefon do ruky a přihlašte se do Vašeho bankovnictví. 

Na úvodní stránce vyberte Váš osobní nebo základní účet (z podnikatelského účtu mi dobití kreditu nešlo) Klikněte na Váš účet.
nahled aplikace george

Po kliknutí máte nahoře tři záložky: transkace, nastavení a info. Nás bude zajímat odkaz nastavení.

Po kliknutí na záložku Vám vyjede nabídka, kde můžete vybrat: Trvalé platby, Vytvořit QR kód a námi hledaný odkaz Dobití kreditu!

george nastaveni

První krok je samozřejmě logický a to je zadání telefonního čísla, kterému chcete kredit dobít.

V druhém kroku chce George opět nesmyslně zadat jméno příjemce, nevím proč, ale bez jména Vás nepustí dále. Pokud toto vyplňovat z nějakého důvodu nechcete, nemáte jinou možnost, ale nikdo Vás nemůže nutit psát správné jméno příjemce.

Třetí krok je zadání částky, kterou chcete dobít. Můžete buď začít psát na klávesnici nebo vybrat jednu z přednastavených částek. Tedy 200Kč, 500Kč nebo 1000Kč Maximální částka pro dobití je jak vidíte na obrázku 9 999Kč Nový zůstatek na účtu je částka, která Vám na účtu zbyde po odeslání kreditu.

dobiti kreditu 200kc

Poslední krok je bohužel otravné přepisování ověřovacího kódu z sms zprávy. (Pokud máte telefon iphone podívejte se na můj návod na kopírování kódu, ušetří vám práci)

Máte slabší zrak? Všimněte si na obrázku níže, zvýrazněného pole pro ověřovací kód.

A je to! Úspěšně jste dobili kredit přes aplikaci George.

Tato chyba se mi objevila potom co jsem se snažil dobít kredit z podnikatelského účtu, nevím jestli tato funkce pro podnikatele zatím není aktivovaná a nebo posílat kredit z tohoto účtu nejde vůbec, dejte mi vědět jestli Vám to jde.

Co se mi nelíbí?

Česká spořitelna nás opět nutí vyplňovat jména příjemců, proč? Netuším. Kdyby to byl první krok, tak to chápu protože, když budu někomu poprvé dobíjet kredit, tak si George telefonní číslo a jméno uloží a po druhé už vyplním třeba jenom začátek jména, objeví se mi jména z adresáře, vyberu jméno a přeskočím další krok a to psaní telefonního čísla, protože už bude uloženo u kontaktu, ale takto to nedává smysl.

Ve slovenštině tento návod můžete hledat pod: Ako dobiť kredit cez george

Další články na toto téma

  • Aplikace George Go se mění na George a další změnyAplikace George Go se mění na George a další změny 31.října 2019 vyšla aktualizace aplikace George Go. Nejdůležitější je asi zpáva, že George Go, už se nejmenuje George Go ale jenom George. Česká spořitelna se k tomuto změnu jména zatím […]
  • logo george andoridGeorge Go Česká spořitelna – android Víte že internetové bankovnictví můžete mít nově jako aplikaci ve Vašem telefonu s Androidem? O aplikaci / Jak nainstalovat / Galerie / Recenze / Internetové bankovnictví / První […]
  • George Go a george.csas.cz přihlášení – ultimátní návod!George Go a george.csas.cz přihlášení – ultimátní návod! Vítejte. V tomto návodu si ukážeme všechny tři druhy přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví George na adrese george.csas.cz a nové možnosti zapamtování si hesla a přihlašování […]
  • Výpis z účtu v bankovnictí George Výpis z účtu v bankovnictí George Zajímá Vás kolik jste utratili a za co? V Georgovi to zjistíte snadno. Sepíšu Vám zde návod, jak pro mobilní aplikaci George Go tak pro počítač. Výpis z účtu na mobiluVýpis z účtu […]
  • George se zbláznil, teď chce i datum narození George se zbláznil, teď chce i datum narození Po zadání klientského čísla nebo uživatelského jména by jste chtěli dělat co? Zadat heslo a dostat se na Váš bankovní účet. Ale od teď to bude zase trochu složitější. Náhled […]

12 reakcí na „Jak dobít kredit přes aplikaci George Go?“

Zdravím Vás a bohužel opět marně hledám prostor pro potvrzení poslaným kodem ,nad modrým polem, ověřovací prostor prostě chybí a tak 4.krok nelze dokončit. Děkuji za laskavost. Havrlík.

první 4 kroky nemají chybu až na krok,kterým se má autorizovat došlý ověřovací kod pro který není dán prostor,jsem s pozdravem Havrlik

Dobrý den, nad modrým tlačítkem potvrdit je prostor kde se kód vkládá, bohužel je šedý a jde špatně vidět, ale když do prostoru kliknete vyjede vám klávesnice pro opsání kódu a díky tomu poznáte že jste kliknul správně. Snad tuto chybu v barvě písma někdo opraví, aby byla aplikace použitelná pro všechny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *