Rubriky
Návody

Jak se přihlásit na george.csas.cz s aplikací George klíč

George přihlášení na webu george.csas.cz od teď funguje i s aplikací George klíč.

George přihlášení na webu george.csas.cz od teď funguje i s aplikací George klíč. Všechny banky nejen Česká spořitelna musí od letošního roku (2021) přejít na nové zabezpečení plateb a přihlašování k účtům. Všichni uživatelé bankovnictví George by si tedy měli nainstalovat aplikaci George klíč, aby se mohli dostat na svůj účet. Nemáte ještě aplikaci George klíč? Zde je návod na instalaci a spuštění.

Máte už aplikaci v telefonu? Tak jdeme na to. Běžte na přihlašovací stránku george.csas.cz

George přihlášení

Takto aktuálně vypadá vstupní stránka na webu george.csas.cz vlevo je informace o tom, že se ruší přepisování SMS kódů.

Do pole vpravo napište Vaše klientské číslo nebo uživatelské jméno, jak jste byli zvyklí. Po stisknutí tlačítka Pokračovat, ale příjde změna. George už po Vás nechce heslo k účtu ani přepisování SMS zprávy, ale píše něco o přihlášení v mobilní aplikaci. Co teď?

george.csas.cz a potvrzení George klíč

U žádné SMS

Místo toho, aby Vám v telefonu pípla příchozí SMS objeví se místo ní notifikace od aplikace George klíč, vezměte tedy do ruky telefon a klikněte buď na notifikaci nebo si otevřete aplikaci George klíč. V aplikaci se Vám objeví podobná zpráva jako na obrázku níže.

Potvrzení v aplikaci George klíč iOs apple iphone

Klikněte na zelené tlačítko potvrdit. Pokud máte jako ověření nastaven PIN vložte svůj PIN (šestimístný kód, který jste zvolil při instalaci aplikace George klíč) Já mám nastaveno ověření otiskem prstu, takže po kliknutí na potvrdit se mi objeví toto okno.

otisk prstu pro povrzení George klíč

Po ověření otisku prstu nebo PINu se Vám v telefonu ukáže okno o správném ověření.

Login ok

Co teď? Teď už můžete telefon položit, protože George v počítači sám od sebe dokončil přihlášení. Teď už se můžete podívat na zůstatek na účtu, poslat platbu nebo si vytisknout historii transakcí.

Kam dále?

Podívejte se na návod na spřátelém webu o tom jak nainstalovat aplikaci George klíč do telefonu.

Vyhledávací dotazy související s george přihlášení

George, George klíč, George přihlášení SMS, Csas, Jak poslat peníze přes George, Jak se přihlásit do George, Csasa, Www George czhttps volny centrum cz george csas., george přihlásit, george internet banka, george internetbanking, csas.cz george přihlášení, george internet banka přihlásit se

Další články na toto téma

34 reakcí na „Jak se přihlásit na george.csas.cz s aplikací George klíč“

píšete, že kdo nemá chytrý telefon, tak se může přihlásit postaru, ale jak se má přihlásit, když na webu poštovní spořitelny to píše, že se vyskytla chyba, o které už víte a pracujete na jejím odstranění. tak kam tedy mám naťukat přihlašovací jméno, když web nefunguje?

Dobrý den. Já se z toho tady asi zblázním. Když uš se něco konečně naučím, tak uděláte změnu a já jsem z toho paf. Teď potřebuji něco zaplatit a vubec tomu zase nerozumím. Já se z toho fakt picnu.

Nainstaloval jsem si george klič postupoval jsem podle pokynů pro aktivaci, ale ztroskotovalo to na tom že jsem měl poslat bezplatnou sms a objevilo se hlášení že se to nepodařilo z aktivovat pokuste se to znovu z aktivovat a tak to jsem udělal už osmkrát a stále nic stále stejné hlášení že se to nepodařilo z aktivovat. George mám sice v dotykáči, ale simkartu tmobile jsem měl v obyčejném mobilu. Simkartu jsem pak dal i do dotykáče, ale stejnak to nešlo z aktivovat stejně jako výše popsáno. Ztroskotá to na poslání bezplatné sms. Martin

a mám toho dost je to k posrá..co to je za debilitu, já se tomu pořád vyhýbala abych měla bankovnictví v mobilu a nekdo tady vymyslí takovouhle blbost, asi ted už nic nezaplatím nebo budu muset odejít ze spořitelny protože se vaši aitáci asi zbláznily

nemohu se přihlásit nemám chytrý telefon
co mám dělat, mám platit faktury a nemohu
???
tak dejte něco jednoduchého taky pro nás, co nemají vymoženosti

dobrý večer,jsem též starší osoba a když už se něco naučím-tak se to změní na nějaký klíč, myslím, že by jste měli počítat s oběma variantami
Liduš 3.5. 2021

Vážení – nevážení….souhlasím s většinou těch, kteří Vám psali….také já mám problémy spřihlašováním se…..proboha – jak to dříve bylo jednoduché!!!!!! Já chci platit a- zatím u toho sedím půl hodiny a dávám to do chodu – a stejně nic!!!!! Ne – to není služba /od Vás/ -to je utrpení a ztráta času !!!!! š+j

Dobrý den ! Nemohu změnit limit platby přes internet.Již 5x mě George odkazuje ” Zkuste to znovu.Co stím?

Dobrý den. Téměř 20 let používám internetové bankovnictví bez větších potíží. Nyní jsem přešla na George, ale nemám chytrý mobil, tak jsem se snažila vygenerovat ePIN. Marně. Našla jsem Nastavení platební karty, ale to na kliknutí nereagovalo. Je mi sice 85 let a jsem po 2 operacích nemohu chodit ven, vyzvedávat peníze z bankomatu mi musí syn, kterého musím přesně instruovat. Poraďte mi, prosím. Předem děkuji.

Dobrý den, pokud nemáte chytrý telefon a nemáte nainstalovanou aplikaci George klíč, tak Vám k přihlášení musí chodit SMS zprávy. ePIN získáte v bankovnictví George v položce platební karty a pak musíte sjet níže a kliknout na položku ePin pro platební kartu na internetu. Popřípadě v bankomatu po zadání správného PIN kódu klikněte na položku služby a nabídky a tisk ePin. Zde se můžete podívat na velmi srozumitelné video. https://www.youtube.com/watch?v=QemVVGPT-qE&feature=emb_title Pokud by nepomohlo, zavolejte prosím na infolinku České spořitelny 800 207 207

11.2.2021 George nedostupný….v žádném prohlížeči … web je nedostupný a nikde žádná informace

Dovolte, abych vyjádřil svou nelibost nad tím, že přicházíte neustále s novými pravidly
pro vstup na účet. je to účet můj který jsem si zřídil pro to, abych mohl disponovat se svým vkladem a ne se stále učil nové zacházení. Bude mi 77 let a připadá mi, že někdo pro zachování židle neustále vymýšlí tyto zbytečnosti.

Bohužel George klíč není výmysl České spořitelny ale Evropské Unie. Zabezpeční musí jít dopředu stejně jako technologie. SMS ověření Vám ale zatím stále zůstává pokud nevlastníte chytrý telefon.

Nějakou dobu ještě pujde používat ověření přes SMS, takže pokud si george klíč nenainstalujete a neaktivujete, tak můžete pořád používat starý systém přihlášení.

dobrý den potrebuji zaplatit fa. není mozne se prihlasit kdyz neco fungluje tak to zmenite skoda ze jsem cs.as pred tydnem tak vychvalil je to teda neco

DOBRY DEN NEMOHU SE PRIPOJIT NA INTERNETOVE BANKOVNICTVI CESKE SPORITELNY STALE MI TO PISE NELZE NA TENTO SYSTEM SE PRIPOJIT

Jděte do háje s neustálými změnami, už toho mám dost! Chci platit účty a nemůžu, protože nemám chytrý telefon a ani ho nechci.Na co mi je internetbanking, když musím běžet k bankomatu!

Přesně tak jak někdo napsal že to bylo složité a těžko se dostal na účet,nyní už nemůže už nic ,tak to mám i já.Někdo vymýšlí nové věci a potřeboval by nakopat do zadku……

můžu stáhnout aplikaci do starého telefonu?? a jak??STARÁÝ ZPŮSOB PŘIHLÁŠENÍ DO BANKOVNICTVÍ GEORGE.CZ UŽ FUNGOVAT NEBUDE ????

Dobrý den, aplikaci George klíč můžete nainstalovat jen na chytrý telefon nebo tablet s operačním systémem Android verze 5 a vyšší, iOS verze 12.4 a vyšší nebo telefony Huawei. Instalaci najdete v obchodě s aplikacemi ve Vašem telefonu. Pokud nemáte aplikaci nainstalovanou nebo nemáte chytrý telfon, dále Vám budou chodit SMS zprávy pro potvrzení.

Dobrý den, platby fungují zrovna jsem také platil telefon pomocí QR kódu a dokonce platba prošla bez potřeby ověření pomocí Geoge klíče (platba jen 600Kč)

Dobrý večer. Já se z toho tady asi zblázním.Když uš se něco konečně naučím, tak uděláte změnu a já jsem z toho paf. Teď potřebuji něco zaplatit a vubec tomu zase nerozumím. Já se z toho fakt picnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *