Jak v Georgovi zadat trvalou platbu?

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru

Možná jste si toho nevšimli, ale na úvodní stránce George ne bankovnictví, ale informační stránky o bankovnictví (george.cz) jsou nová instruktážní videa. Jedno už jsem na webu zveřejnil – Jak v georgovi zadat jednorázovou platbu. Teď se podíváme na další video.

Jak v Georgovi zadat trvalou platbu:

Pokud jste na telefonu a chcete šetřit data nebo se na video prostě nechcete dívat, tak vám postup níže zopakuji v krocích:

  1. Přihlaště se do George (jako by to bez toho šlo)
  2. Klikněte na kartu vašeho účtu (třeba vlevo na graf)
  3. Vlevo dole je odkaz trvalá platba
  4. Vpravo nahoře modré tlačítko nová trvalá platba
  5. V dalším okně klikněte na založit
  6. Zadejte všechny informace (název, číslo účtu, částku, variabilní symbol) + vyberte jak často se bude platba opakovat (který den a jak často)
  7. Klikněte na modré tlačítko potvrdit.

Inkaso se dělá úplně stejným způsobem. Pokud budete chtít změnit částku, interval nebo jakýkoliv jiný údaj, jděte opět do odkazu trvalá platba a v tabulce klikněte na platbu kterou chcete změnit, nabídka se rozevře a v ní najdete odkaz, který se jmenuje změnit, poté opět uložte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Kategorie webu

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi-george.cz Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů