Bankovnictví-george.cz

Jak změnit nudnou ikonku mobilní aplikace George?

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru


S novými aktualizacemi přibývají i nové funkce mobilní aplikace. Česká spořitelna se snaží o to, aby jste si mohli aplikaci upravit přesně podle svých představ. V tomto článku se podíváme, jak si změnit ikonku aplikace ze staré na modernější a o dost pěknější ikonku.

Náhled staré ikonky

Ikonka aplikace George Go

Ikonka je bohužel strašně přeplácaná, najdeme na ni nejen logo bankovnictví George, ale navíc logo České spořitelny a vlajku České republiky (kvůli tomu, že název George používá spořitelna i v dalších zemích)

Jak si tedy nastavit novou ikonku?

Na úvodní stránce aplikace George klikněte vpravo dole na nastavení a pak sjeďte trošku dolů a klikněte na Ikonka aplikace.

Nastavení aplikace

Poté vám vyjede jednoduchá nabídka, vyberte si barvu, která se Vám líbí. Zatím jsou k výběru tyto barvy: Modrá, červená, fialová, žlutá a zelená. A kdo ví, třeba s další aktualizací přibude více barev.

Výběr barvy ikony.

Porovnání změn

Ikonka George teď lépe zapadá mezi ostatní ikony na ploše. Často jsem si ji také pletl s ikonou servis24. Aplikaci jsem ještě pořád nesmazal, ani nevím proč.

Další články na toto téma

Jeden příspěvek “Jak změnit nudnou ikonku mobilní aplikace George?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Štítky:

Nejčtenější návody

  1. Výpis z účtu George
  2. Jak dobít kredit přes aplikaci George Go?
  3. Potvrzení platby na email
  4. Tisk historie transkakcí
  5. Jak instalovat aplikace z google play
  6. Chat s podporou
George csas přihlášení, george.csas.cz

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi George fanweb s návody a články od každodenního uživatele bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů