Rubriky
Návody

Jak změnit nudnou ikonku mobilní aplikace George?

S novými aktualizacemi přibývají i nové funkce mobilní aplikace. Česká spořitelna se snaží o to, aby jste si mohli aplikaci upravit přesně podle svých představ. V tomto článku se podíváme, jak si změnit ikonku aplikace ze staré na modernější a o dost pěknější ikonku.

Náhled staré ikonky

Ikonka aplikace George Go

Ikonka je bohužel strašně přeplácaná, najdeme na ni nejen logo bankovnictví George, ale navíc logo České spořitelny a vlajku České republiky (kvůli tomu, že název George používá spořitelna i v dalších zemích)

Jak si tedy nastavit novou ikonku?

Na úvodní stránce aplikace George klikněte vpravo dole na nastavení a pak sjeďte trošku dolů a klikněte na Ikonka aplikace.

Nastavení aplikace

Poté vám vyjede jednoduchá nabídka, vyberte si barvu, která se Vám líbí. Zatím jsou k výběru tyto barvy: Modrá, červená, fialová, žlutá a zelená. A kdo ví, třeba s další aktualizací přibude více barev.

Výběr barvy ikony.

Porovnání změn

Ikonka George teď lépe zapadá mezi ostatní ikony na ploše. Často jsem si ji také pletl s ikonou servis24. Aplikaci jsem ještě pořád nesmazal, ani nevím proč.

Update: Ikonku v aplikaci George klíč můžete měnit také. Stačí otevřít aplikaci, kliknout na Nastavení vpravo dole a poté v menu najít Ikonka aplikace. Vpravo nahoře je pak malý nenápadný křížek, kterým okno zavřete.

Další články na toto téma

1 komentář u „Jak změnit nudnou ikonku mobilní aplikace George?“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *