Marketingový souhlas

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru

Otravné volání po telefonu s nabídkami nejlepších služeb na světě zdarma. Toto potkalo už snad každého. Každá společnost se kterou máte smlouvu nějak nakládá s Vašimi osobními údaji. O menší kontrolu se loni postarala Evropská unie a její otravné GDPR. Pokud Vás nebaví telefony České spořitelny například ohledně nabídky půjčky nebo dotazníku spokojenosti, můžete udělení marketingového souhlasu zrušit přes George. Jak na to?

  1. Přihlaste se do George
  2. Klikněte na Vaši fotku, popřípadě to bílé kolečko s postavičkou
  3. Sjeďte na stránce níže a najděte položku Nastavení marketingového souhlasu
  4. Klikněte na zrušit
  5. Klikněte na pokračovat
  6. Znovu klinkěte na pokračovat
  7. Klikněte na nesouhlasím.

V posledním kroku se Vás spořitelna bude snažit obměkčit textem: Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely mi umožňuje poskytovat Vám ty nejlepší služby. Doporučuji Vám mít ho aktivní.

Klikněte na Ano. A je to. Máte od marketingových nabídek spočitelny klid.

Otravují Vás i telefony jiných společností? Hned po tom co se Vás zeptají jestli souhlasíte s monitorovaným hovorem, řekněte: Nesouhlasím. Na druhém konci už neuslyšíte ani slovo, většinou ani nashledanou a telefon zavěsí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Kategorie webu

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi-george.cz Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů