Návod: Uložení transakce do pdf

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru

George zatím neumožňuje zasílání potvrzení o platbě na email, což může být pro některé uživatele problém. Jak tento problém vyřešit? Můžete si potvrzení uložit do počítače a pak si ho třeba vytisknout nebo poslat někomu na email. Jak na to?

V historiích transakcí najděte transakci, kterou si chcete uložit do počítače. Na našem obrázku níže je to platba na číslo účtu 1010101010/3500

Když na tuto domácí platbu kliknete rozvine se Vám nabídku s detailem o platbě.

Teď už stačí jen kliknout na modrý odkaz Tisk vpravo nahoře, vyjede vám nové okno ve kterém kliknete dole na modrý odkaz Stáhnout. Pak už jen vyberte, kam si soubor stáhnout. Doporučuji uložit si jej na plochu nebo do specialně vytvořené složky pro tyto soubory, aby jste v počítači měli pořádek. Soubor si také můžete před uložením přejmenovat jak budete potřebovat.

Pdf si můžete po uložení třeba vytisknout a potom hned vymazat.

Pokud nemáte pro pdf soubory žádný prohlížeč doporučuji stáhnout Adobe Reader.

Uložit a vytisknout si můžete také platby kartou. Pokud si chcete vytisknout transakce za celý měsíc, postupujte podle tohoto návodu

Print screeny pro tento návod byly vytvořeny ve zkušební verzi internetového bankovnictví George.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Štítky:

Kategorie webu

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi-george.cz Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů