Půjčka od České spořitelny -

Váháte, jestli si půjčit? Potřebujete peníze jen na pár dní?

Od České spořitelny si můžete půjčit v klidu. Když vrátíte vypůjčenou částku do 30 dní, nebude vás to nic stát. Žádné úroky ani poplatky.

Jak sjednat půjčku přes csas.cz?

Otevřete si web České spořitelny na adrese csas.cz Nahoře klikněte na odkaz půjčky a pak odkaz půjčka. V úvodním obrázku je odkaz chci půjčku na zkoušku. Klikněte na něj a pak klikněte na odkaz sjednat online.

Před vypňováním formuláře na půjčku si připravte:

 • Občanský průkaz (musíte být starší 18. let)
 • Číslo Vašeho mobilního telefonu a emailovou adresu
 • Tři poslední výpisy z účtu, pokud jste podnikatel tak i daňové přiznání a potrzení o zaplacení daně
 • Číslo Vašeho bankovního účtu (nemusíte být klientem České spořitelny)

Kalkulace půjčky

Česká spořitelna nabízí u výpočtu půjčky možnost navolit si kolik si chcete půjčit a kolik chcete měsíčně splácet. (Nikdy si prosím nebrte půjčku, kterou si nemůžete dovolit splatit. Pokud měsíčně ušetříte 5000Kč nedávejte si měsíční splátky v této výši, dejte si je třeba poloviční, aby jste ještě něco ušetřili popřípadě mohli půjčku splatit dříve)

Poté co si navolíte velikost půjčky a výšku měsíční splátky musíte vyplnit Váš telefon a telefonní číslo.

Parametry půjčky

Výše půjčkyÚroková sazbaRPSNCelkem zaplatíteDélka splácení
Půjčka při řádném splácení150 000 Kč5.17%5.42 %179 088 Kč84 měsíců
Půjčka bez řádného splácení150 000 Kč7.9%8.32 %204 556 Kč96 měsíců

Vybrané poplatky spojené s půjčkou? Nejsou žádné.

 • Online sjednání v Georgi zdarma
 • Změna výše splátky zdarma
 • Žádné měsíční poplatky za správu úvěru
 • Žádné poplatky za odložení splátky

Další výhody půjčky

Půjčít si můžete 2 tisíce až 2,5 milionu korun. Na cokoli a bez zajištění. Půjčenou částku můžete do 30 dnů vrátit. Splátku si můžete během splácení kdykoli snížit nebo zvýšit, případně odložit. Pojištění, které vám pomůže, když nebudete moci půjčku splácet.

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 6,99 % ročně má měsíční splátku 1 915 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru online je 0 Kč, v pobočce pak činí 1 400 Kč. Měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 7,6 % a celková částka splatná spotřebitelem 185 240 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 3,96 % ročně, RPSN 4,4 % a celková částka splatná spotřebitelem 162 260 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě. Tento příklad je zkopírován ze stránek csas.cz ke dni 3.2.2021 přesné částky a aktuální znení se tedy může lišit. Pro přesnou kalkulaci kontaktujte přímo banku.

Spočítejte si kolik zvládnete splácet

Na stránce půjčky je záložka, která se jmenuje Spočítat, kolik zvládnete splácet Navolil jsem si zde příklad: Vydělávám 20 000Kč měsíčně, mám jedno dítě, moje výdaje jsou 12 500 Kč Další půjčky mám 4500Kč spořitelna mi v tomto příkladě umožňuje splácet maximálně 3000Kč měsíčně. Což je blbost, s touto splátkou by jste šli od výplaty k výplatě. Pokud bych si půjčku s tímto příjmem a těmito výdaji bral já, nechci větší splátky než 1500Kč měsíčně.

Nejčtenější návody

 1. Výpis z účtu George
 2. Jak dobít kredit přes aplikaci George Go?
 3. Potvrzení platby na email
 4. Tisk historie transkakcí
 5. Jak instalovat aplikace z google play
 6. Chat s podporou

Rychlovky z George

Půjčku od ČS můžete nově do 30 dnů zdarma vrátit.

 • Za sjednání nic neplatíte
 • Nízké splátky nezatíží váš rozpočet
 • Splácení si můžete rozdělit na 1 až 4 roky
 • Mimořádnou splátku i doplacení máte zdarma

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 6,99 % ročně má měsíční splátku 1 915 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru online je 0 Kč, v pobočce pak činí 1 400 Kč. Měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 7,6 % a celková částka splatná spotřebitelem 185 240 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 3,96 % ročně, RPSN 4,4 % a celková částka splatná spotřebitelem 162 260 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Hypotéky

Banky

 • Česká spořitelna
 • ČSOB
 • Moneta
 • Poštovní spořitelna
 • Fio banka
 • Mbank
 • GeMoney
 • KB
 • AirBank
 • ING Konto
 • Raiffeisenbank
 • UniCreditBank
 • Equa bank
 • Hallo bank

Česká spořitelna

Česká spořitelna je největší bankou v České republice. Má více než 4.7 milionu klientů. Česká spořitelna má dnes bankomat, dá se říci, na každém rohu (celkový počet bankomatů je 1742). Pokud hledáte nějaký bankomat ve Vašem okolí, není nic jednoduššího, než se podívat na web České spořitelny a zjistit si, kde se nejbližší bankomat nachází. Přímo na podstránku bankomatů se dostanete kliknutím na tento odkaz.

Servis 24

Servis24.cz je internetové bankovnictví České spořitelny. Do konce tohoto roku (vypadá to, že servis24 bude končit už 30.6.2019) jej ještě můžete používat, pak ale ČS převede všechny klienty pod nové internetové bankovnictví George. Doporučujeme se už na přechod pomalu začít připravovat. Vzhled je totiž o dost jiný, než aktuální bankovnictví. Je samozřejmě pěknější a má lepší UX (uživatelská přívětivost), ale pokud už jste na něco zvyklí, tak je změna vždycky k horšímu. Nicméně garantuji Vám, že si na nové bankovnictví zvyknete rychle. Nevím, jak to bude vymyšleno po ukončení servisu24, ale řekl bych, že po ukončení provozu servis24.cz bude uživatel jednoduše přesměrován na nový web george (george.csas.cz).

George internetbanking

Co to ten George tedy je? Je to nové chytré internetové bankovnictví České spořitelny. Co to znamená? Bankovnictví servis24 už bylo zastaralé - zkuste si schválně vyhledat nějakou svoji starší platbu. George je krok kupředu. Jak designově, tak funkčně. A hlavně nemusíte se bát, že příjdete o nějaké své uložené kontakty, nebo platební historii. Všechna data se automaticky převedou do George. Velký plus dávám Spořitelně za to, že přihlašovací údaje jsou stejné jako do servis24. Bohužel, například George Go, kterou si již můžete stáhnout do svého mobilního telefonu, a díky které můžete mít svůj účet pod kontrolou odkudkoliv a kdekoliv. Chválím také za to, že George Go dokáže uchovat například Váš otisk prstu (pokud váš telefon tuto funkci má), takže nemusíte nudně zadávat Vaše dlouhá bezpečností hesla, takže vstup na Váš účet bude zase o něco snadnější. Ještě je důležité dodat, že zatím na Georgovi fungují jen osobní účty, podnikatelské účty se budou převádět až někdy ke konci roku.

Jak už jistě všichni víte, přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví provedete na adrese: https://george.csas.cz Česká spořitelna Vás ale z této stránky přesměruje na stránku: https://bezpecnost.csas.cz, takže se nelekněte - jste na správné stránce pro přihlášení.

Co je to ten George klíč?

Jednoduše řečeno, je to aplikace, díky které už nebudete muset přepisovat otravné SMS kódy. Bohužel, abyste si aplikaci mohli nainstaovat, musíte napřed na pobočku nebo do nejbližšího bankomatu a vyžádat si tzv. Aktivační kód.

George klíč je opět ke stažení na Google Play nebo Apple store. Stačí do vyhledávání ve Vašem telefonu napsat George klíč.

George klíč Vás zbaví přepisování otravných SMS kódu

V září vstoupila v platnost nová směrnice EU o zabezpečení digitálních služeb, jejím cílem je docílit většího zabezpečení internetového bankovnictví. Proto budete muset nyní každou transakci potvrzovat SMS kódem. Stáhnětě si aplikaci na Google Play nebo App store a vyhněte se otravému přepisování. Pokud zvolíte tuto možnost, nebudete muset potvrzovat transakce zadané přes mobilní bankovnictví do výše 12 500Kč.

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi George fanweb s návody a články od každodenního uživatele bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů