Půjčka od České spořitelny

Váháte, jestli si půjčit? Potřebujete peníze jen na pár dní?

Od České spořitelny si můžete půjčit v klidu. Když vrátíte vypůjčenou částku do 30 dní, nebude vás to nic stát. Žádné úroky ani poplatky.

Jak sjednat půjčku přes csas.cz?

Otevřete si web České spořitelny na adrese csas.cz Nahoře klikněte na odkaz půjčky a pak odkaz půjčka. V úvodním obrázku je odkaz chci půjčku na zkoušku. Klikněte na něj a pak klikněte na odkaz sjednat online.

Před vypňováním formuláře na půjčku si připravte:

  • Občanský průkaz (musíte být starší 18. let)
  • Číslo Vašeho mobilního telefonu a emailovou adresu
  • Tři poslední výpisy z účtu, pokud jste podnikatel tak i daňové přiznání a potrzení o zaplacení daně
  • Číslo Vašeho bankovního účtu (nemusíte být klientem České spořitelny)

Kalkulace půjčky

Česká spořitelna nabízí u výpočtu půjčky možnost navolit si kolik si chcete půjčit a kolik chcete měsíčně splácet. (Nikdy si prosím nebrte půjčku, kterou si nemůžete dovolit splatit. Pokud měsíčně ušetříte 5000Kč nedávejte si měsíční splátky v této výši, dejte si je třeba poloviční, aby jste ještě něco ušetřili popřípadě mohli půjčku splatit dříve)

Poté co si navolíte velikost půjčky a výšku měsíční splátky musíte vyplnit Váš telefon a telefonní číslo.

Parametry půjčky

Výše půjčkyÚroková sazbaRPSNCelkem zaplatíteDélka splácení
Půjčka při řádném splácení150 000 Kč5.17%5.42 %179 088 Kč84 měsíců
Půjčka bez řádného splácení150 000 Kč7.9%8.32 %204 556 Kč96 měsíců

Vybrané poplatky spojené s půjčkou? Nejsou žádné.

  • Online sjednání v Georgi zdarma
  • Změna výše splátky zdarma
  • Žádné měsíční poplatky za správu úvěru
  • Žádné poplatky za odložení splátky

Další výhody půjčky

Půjčít si můžete 2 tisíce až 2,5 milionu korun. Na cokoli a bez zajištění. Půjčenou částku můžete do 30 dnů vrátit. Splátku si můžete během splácení kdykoli snížit nebo zvýšit, případně odložit. Pojištění, které vám pomůže, když nebudete moci půjčku splácet.

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 6,99 % ročně má měsíční splátku 1 915 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru online je 0 Kč, v pobočce pak činí 1 400 Kč. Měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 7,6 % a celková částka splatná spotřebitelem 185 240 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 3,96 % ročně, RPSN 4,4 % a celková částka splatná spotřebitelem 162 260 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě. Tento příklad je zkopírován ze stránek csas.cz ke dni 3.2.2021 přesné částky a aktuální znení se tedy může lišit. Pro přesnou kalkulaci kontaktujte přímo banku.

Spočítejte si kolik zvládnete splácet

Na stránce půjčky je záložka, která se jmenuje Spočítat, kolik zvládnete splácet Navolil jsem si zde příklad: Vydělávám 20 000Kč měsíčně, mám jedno dítě, moje výdaje jsou 12 500 Kč Další půjčky mám 4500Kč spořitelna mi v tomto příkladě umožňuje splácet maximálně 3000Kč měsíčně. Což je blbost, s touto splátkou by jste šli od výplaty k výplatě. Pokud bych si půjčku s tímto příjmem a těmito výdaji bral já, nechci větší splátky než 1500Kč měsíčně.