Bankovnictví-george.cz

Servis 24 končí

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru


Je to tady. K 30.6.2019 nadobro servis24 končí a už nám zbude jenom George. Po přihlášení na servis24 Vám vyskočí průvodce přechodu na nové bankovnictví. Doporučuji si průvodce co nejdříve projít. Jsem zvědav jestli někoho v České spořitelně napadne dát přesměrování ze servis24.cz na george.csas.cz

Pozor. Po kliknutí na spustit online průvodce, budete ze servis24 odhlášeni. Takže pokud chcete provést nějaké platby, tak je napřed proveďte a až poté klikněte na spustit průvodce. Pokud by jste totiž platby ještě nechtěli posílat přes George, museli by jste se znovu přihlašovat.

Co vše se ze servis24 přesune do George po dokončení online průvodce?

  • Do George jsme převedli Vaše podnikatelské produkty.
  • Během přechodu do George jste byli z bezpečnostních důvodů odhlášeni z našich mobilních aplikací. Prosím přihlaste se do nich znovu.
  • Přihlašovací údaj, který znáte jako Klientské číslo, se v Georgovi nově jmenuje Uživatelské jméno.
  • Denní limit pro transakce máte nastaven na 200 tis Kč. Výši limitu můžete změnit v Georgi, v části Nastavení / Správa IDentity.

Další články na toto téma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Štítky: , , ,

Nejčtenější návody

  1. Výpis z účtu George
  2. Jak dobít kredit přes aplikaci George Go?
  3. Potvrzení platby na email
  4. Tisk historie transkakcí
  5. Jak instalovat aplikace z google play
  6. Chat s podporou
George csas přihlášení, george.csas.cz

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi George fanweb s návody a články od každodenního uživatele bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů