Vylepšete spořku

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru

Česká spořitelna má nový web na který můžete psát vaše připomínky nejen k internetovému bankovictví George, ale také k aplikaci George Go. Super je to, že pokud Váš nápad bude podnětný popřípadě dostane mnoho hlasů, tak ho Česká spořitelna opravdu zrealizuje. Jaký to má háček? Aby jste mohli pro nějaký nápad hlasovat, musíte se přihlásit, například přes facebook a tohle mnoho lidí odradí. Myslím si, že už to jde vidět u počtu plusů u příspěvků, nejsou tam skoro žádné. Nevyčítal bych to propagaci webu, protože se zobrazuje na některé hledané výrazy dost dobře, ale prostě tomu, že se musíte někde zase zbytečně registrovat. A že je na webu možnost přihlášení přes bankovní údaje? Kdo ze starších uživatelů si toho všimne, popřípadě kdo z vás budete chtít riskovat zadáváním těchto údajů jinde než na internetbanking. Nápad můžete přidat i bez registrace.

Nebylo by lepší to udělat naopak? Popřípadě hlasovat bez přihlášení? Komentáře stejně procházejí schvalováním, takže se není čeho bát a jestli budete mít u nějakého příspěvků moc lajků, tak je to přece jenom dobře ne?

Jaké vylepšení se mi v příspěvcích líbí?

Nevyžadovat povinné pojmenování příjemce platby, toto je od České spořitelny citelný přešlap. Rozumím že chce vědět o Vašich platbách co nejvíce informací a ulehčit vám tak například vyhledávání v platbách nebo nějakou další novou platbu, ale pokud je to platba jednorázová, tak je to zbytečné zdržení, navíc starší občané si kvůli špatnému zvýraznění chyby možná této položky k vyplnění ani nevšimnou a problém je na světě.

Skrytí zůstatku – pán píše: Chybí možnost skrytí/zobrazení zůstatku v aplikaci GeorgeGo, jako to bylo dříve v aplikaci S24. Důležitá věc, nechci aby mi někdo koukal na zůstatek přes rameno. A já k tomu nemám co dodat.

Jaké vylepšení už jsme díky tomuto webu a příspěvkům obyčehných lidí dostali?

Potvrzení o transakci v PDF – velmi povedené vylepšení. Zatím nejdou potrvzení posílat na email, takže jediná možnost je, stáhnout si pdf s informacemi o platbě a poslat je emailem komu potřebujete. Bohužel, toto už mělo být v základní verzi George stejně jako posílání platby na email.

Prasátko – opět cituji: Všichni to známe. Jako malí jsme si spořili korunky do prasátka a jednoho dne ho rozbili a koupili ten vysněný model závoďáku. Proč ale toto nepřenést do současného bankovnictví? Pod účtem může být libovolný počet prasátek (kasiček),každý si je nazve podle své představy a následně do nich spoří. V jednoduchosti je sila. Pro mě například uplně zbytečné, mnoho lidí si toto podle mě ani nebude umět zapnout.

Máte nějaké tipy na vylepšení, ale nevíte jak Váš příspěvek přidat? Napište mi jej do komentářů a já ho přidám za Vás.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Štítky: , ,

Kategorie webu

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi-george.cz Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů