Nelekněte se, George přihlášení vypadá jinak - George přihlášení 2021

Česká spořitelna změnila design přihlášení do bankovnictví George. Design byl ohlášen hodně dopředu a na duben, prvnímu dubnu se ale vyhnula, jinak by si každý myslel, že je to apríl.

Jak nově okno pro přihlášení vypadá?

george přihlášení

K přihlášení do bankovnictví a dalších služeb jako emailů můžete nově používat naše centrum přihlášení.

Co se změnilo?

Změnil se trochu design. Co ovšem spořitelna nevylepšila je kontrast a uživatelskou přívětivost. Prostě vůbec nemyslí na starší uživatele. Text klientské číslo / uživatelské jméno je špatně čitelný. A nejdůležitější tlačítko Pokračovat splývá s pozadím. Ptám se, proč není třeba červené nebo zelené? Nepamatuji si uživalské jméno je a odkaz na anglickou verzi má trochu jiný odstín modré. Opět proč další barva? Proč tam není například tmavě modrá barva z loga České spořitelny a proč odkazy nejsou podtrženy? Navíc staré přihlášení krásně ladilo s webem csas.cz teď je barevně úplně mimo.

Ostatní kroky jsou pořád stejné. To znamená, vyplníte klientské číslo, den a měsíc narození a pak potvrdíte přes aplikaci George klíč.

Proč se redesignovalo okno pro přihlášení do George?

Nezměnilo se přihlášení pouze do George, ale také do správy IDentity nebo Platba24. Česká spořitelna redesign obhajuje v těchto bodech:

 1. Přihlašovací obrazovka je přehlednější a jednodušší.
 2. Všechno, co nesouvisí přímo s přihlášením, jsme dali pryč.
 3. Když vám nepůjde se přihlásit, vyřešíte to hned pomocí chatbota na přihlašovací obrazovce. Uvidíte, co všechno jsme ho naučili.
 4. I při přihlášení do aplikací třetích stran vidíte naše logo, abyste si byli jistí, že se přihlašujete bezpečně s Bankovní IDentitou České spořitelny.
 5. Barevnost, typ písma i jeho velikost je podobné jako v Georgi na mobilu. Mluvíme stejnou řečí.
 6. Je přívětivé i pro slabozraké a nevidomé.

Moje argumenty:

 1. Přihlašovací obrazovka je možná jednodušší, ale není přehlednější.
 2. Informace ve staré verzi přihlášení nebyly na škodu, nevím proč bych se u stránky s přihlášením nemohl dostat na informace o aplikaci George klíč, spousta lidí chodí v prohlížeči přímo na adresu george.csas.cz a nečte si novinky na webu csas.cz
 3. Chatbox Vás pozdraví podle denní hodiny, vypadá že si s Vámi píše, ale je to jen chytřejší nápověda nebo spíše takový rozcestník.
 4. Nepotřebuji, aby se mi logo motalo vedle přihlašovacího pole.
 5. Sjednocení mělo být už v první verzi před dvěma lety
 6. Nesouhlasím, je to děs.

Kde všude na nový vzhled narazíte?

 • George 
 • Správa IDentity 
 • Platba24 
 • Online půjčka 
 • Moje Buřinka 
 • Správa třetích stran 
 • Partner24 
 • Friends24 
 • NIA – Národní bod pro identifikaci a autentizaci (eidentita.cz) 
 • On-line průvodce 
 • Online založení účtu 
 • we.trade 
 • Poketka 

Jak se Vám nový vzhled líbí? Měli jste v poslední době problém s přihlášením? Dejte vědět do komentářů.

Další články na toto téma

54 příspěvků “Nelekněte se, George přihlášení vypadá jinak

 1. naprostý úlet.Doufám,že to dáte nějak do původní podoby.Jsem zklamán Vaším počínáním,nebo to nikoho nezajímá?

 2. nové přihlášení mi nevyhovuje a je nepřehledné.
  Už to zkouším poněkolikáté a ještě jsem se nepřilojila, Chytrý telefon nemám. Co mám tedy dělat, potřeuji uhradit faktury
  SMS mi nevadily.
  Děkuji za odpověď.

 3. Stále přetrvává problém přihlášení se do George,kterýdříve nebyl .Nejde napsat uživatelské jméno a už jsem to bezvýsledně dnes řešila po telefonu.Resetovala jsem PS a nechala několik hodin odpočinout a musela jsem jít do spořitelny pro hotovost.Co mám dělat dál? Email můj je halice2@seznam.cz

 4. Uvědomte si, že hodně klientů ČS je ve starším věku. Když se naučí zacházet s přihlášením na účet, tak to zase změníte. Do jisté míry chápu bezpečnostní důvody, ale čeho je moc, toho je příliš. Navíc všichni nemají chytré telefony. Čím to bude složitější, tím více chyb se udělá a bude narůstat nespokojenost klientů. Jak hodně budou ty změny vadit “hekrům”, toť otázka. Těch lidí, co jim je vyluxován účet je snad mnohem méně, než těch, kteří jsou na Vás naštvaní. Bývalý SŽú by měl být spíše účtem pracovním ( výplata, důchod, SIPO atp.) a né účtem spořícím,na kterém vydělávají peníze úroky. V této době Ti, kteří mají na účtě hodně peněz, tak si je raději osobně pozvěte do spořitelny a nabídněte jim přijatelný produkt. Musí být takový, že pokud budou chtít, tak se hned k penězům dostanou atp…Starší lidé Vám do akcií nepůjdou, na termínovaný vklad musí počkat atd. S lidmi, kteří mají peníze na SŽú vůbec nepracujete, nezvete si je osobně do spořitelny, nenabízíte jim pro ně přijatelné bankovní produkty,lidé s Vámi ztrácejí kontakt a když je něco naštve, tak Vám potom nadávají. Elektronické bankovnictví je na jednu stranu vynikající věc a odpovídá dané době, ztrácí se ale mezilidské vztahy a to se Všem jednou vymstí.

 5. Souhlasím se všemi nespokojenými, když musím pracovat s účtem, tak se toho vždy děsím! Kolikrát, když se změní vzhled stránky, tak se bojím pokračovat a hledám to původní, abych se nedostala na stránky podvodníků, před kterými nás tak varujete! Ještě nedávno jsem si najela na celý přehled s jednotlivými platbami a posledně mě čekala velká změna k horšímu – žádný přehled, jen smutek z neúspěchu. Moc mě to mrzí, když dochází ke stálým změnám (samozřejmě k horšímu). Prosím, nedělejte to!A teď jsem zvědavá, za jak dlouho to zvládnu dnes…

 6. Mnou požadovanou službu zasílání písemného výpisu na email účet již od dubna přes moje urgence přehlížíte a neposíláte. a nový systém gaeorge je zbytečně náročný. Odcházím ke KB

 7. Jste v posledních letech nejhorší banka jakou znám… Všude kde celá desetiletí bezvadně fungovaly pobočky na vesnicích, malých městech , postupně všechny pobočky likvidujete. Váš slavný GEORGE je jedna katastrofa, dneska se mi vúbec nezobrazuje ani přihlašovací stránka, starý servis24 fongoval bezvadně.
  Navštívil jsem letos 3 malinké příhraniční rakouské dědinky . cca 500 – 1000 obyvatel . V té menší byli na náměstíčku 2 banky- včetně té rakouské “spárkasse” – obdoby české spořitelny. Ve větší cca
  1000 obyvatel 3 banky … na české poměry nepochopitelné. NEJSTE BANKA ROKU, jak se vychvalujete , jste nejhorší bankou desetiletí. Současné vedení spořitelny je úplně mimo mísu. Moravec

 8. Na počítač se nelze připojit,vždy šlo najednou zase nejde.Dne jsem byl ve spořitelně Hlučín ,tak jsem se informoval proč se nejde připojit a bylo mi řečeno ,že vše jde jako vždy.Po příchodu domů jsem to okamžitě vyzkoušel ,ale bohužel opět nic.Někdy mám pocit ,že ve spořitelně neví levá ruka co dělá práva.Je to hrůza.

 9. Vy, mlaďoši, ani nevíte, jak starším lidem komplikujete život. My o Vaše změny nestojíme; plně nám vyhovuje postup, jaký jsme se naučili. Nechceme se pořád učit Vaše blbosti. Je to všechno absurdní a velmi zlé vůči klientům seniorského, ale mnohým i mladšího věku. Česká spořitelno, styď se!

 10. Tak to jsem hodně nasranej že jste to změnili a ještě všude serete tu podělanou angličtinu moc děkuji že se nemužu přihlásit k mému učtu.

 11. Nelze se přihlásit ani dnes 12.10.2021
  Takové změny jsou k ničemu,když se nedostanu k účtu a jak vidím,tak nejsem sama.

 12. Dobrý den pokud nemáte novější telefon tak se do interiérového bankovnictví nemůžete dostat!!!!
  Bylo mi řečeno ve spořitelně , že si musim koupít nový telefon, abych se na svůj účet po novém roce dostala.
  Pročpořád měníte

 13. Pořád jsou nějaké změny, které mi připadají že jsou stejné, jak co bylo,
  Je mi to nepříjemné, pořád se učit novým věcem, je potřeba se přihlásit, zaplatit a odhlásit,ne pořád dokola nově něco zkoumat

 14. Připojuji se ke všem nespokojeným uživatelům. Nová varianta je velmi nepřívětivá ke starším uživatelům. Předpokládám, že až to pochopím, někdo vymyslí další variantu a komplikaci. Používat kontrolní SMS nebyl žádný problém. Nejraději bych přešla k jiné bance, ale bojím se komplikací, které by s tím asi souvisely.

 15. Nechápu proč stále něco vylepšujete. Roky to bezvadně fugovalo dnes nevím jak se na svůj účet dostat. PIN ani heslo to nebere.

 16. Nemůžu se přihlásit a nevím proč SMS kod nazýváte otravným To mám změnit banku,když nemám chytrý telefon?

 17. Co co zase vyvádíte? když si konečně zvykneme tak to změníte. prosím nedělejte to už nikdy !!je to děs

 18. Také mi nejde přihlášení. Rozhodně mne nijak nevadily SMS – kontrolní čísla. Alespoň jsem věděla, že je to dobře. Teď budu muset opět po staru chodit na poštu a posílat složenky . To je tedy opravdu vymoženost!!!!

 19. Souhlasím s pánem č. 5. Sotva si člověk na něco zvykne už je to jinak. Už mě to opravdu nebaví. Asi je vás tam hodně, protože vymýšlíte blbosti. Je mi 70 a nemám ráda změny.

 20. To co jste provedli za hrůzu s přihlášením se
  nedá vyjádřit slušným slovem vraťte to zpět
  nebo s vámi končím.

 21. Vy si nedáte pokoj, když něco funguje, tak to rychle změníte
  u SMS hesla mi chybí ikonka stupnice a proto mi nejde zadat zaslaný kod

 22. služba George je čím dál tím horší. Všude je uváděno zjednodušení aplikace, ale je to děs.

 23. Běžte s témi vašimi novinkami již do prdele. Běžný uživatel potřebuje pouze zaplatit z účtu a udělat si výpis a nic nového nepotřebuje, proč se stále předělává to co dobře fungovalo

 24. je to hrozný nejde se přihlásit předtím to fungovalo zase asi museli aj´táci ukázet, že nejsou dobře placeni za nic. jsem hrozně naštvaná, ztrácím čas.

 25. Co tím sledujete, že stále složitější úkony máme provádět. Koho za tyto šílenosti platíte. A neříkejte že je to v rámci zabezpečení.

 26. Jsem velmi nespokojená. Co je to za blbinu. To vymýšlí nudící se ajťáci, nebo si hrají na práci?

 27. Konečně se mi podařilo přihlásit, ale když jsem chtěla zadat novou platbu, vše zmizelo. Video v tom nepomůže a k čemu je mi klíč, to jsem nepochopila.

 28. Nevím jak se přihlásit, mohl by mi někdo poslat návod ,který bude fungovat? Zítra potřebuji odesílat peníze z účtu. Děkuji P.Brázda

 29. To je hrůza. dnes se nedokážu přihlásit ani do klíče ani do george bankovnictví . To co mi asi před 4 měsíci udělal vnuk do mobilu, vůbec nejde. To jste to pěkně zmrvili.

 30. Kterej BLB to vymyslel.Nejde se mi přihlasit.Vůbec nemyslite na starší lidí,když si na něco zvyknu už si někdo s tím hraje a vymyslí nějakou jinou kravinu.Jdu k jiné bance,Už toho mám dost.Jsem rozzlobená.

 31. Dobry vecer co jste s tim GORGE sakra provedli vzdyt tam nejde dat ani HESLO NIC STOJI TO ZA PRD HNUS HRUZA

 32. Nové George mi nevyhovuje, byla jsem se doposud spokojena. Zůstanu u Vás do konce 30.6. a převedu na jinou banku. Má-li platit starý servis, jaktože nemohu se přihlásit zatím uživatelským jménem.Stále je tam jen pokračovat, ale nelze zapsat uživ.jméno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Nejčtenější návody

 1. Výpis z účtu George
 2. Jak dobít kredit přes aplikaci George Go?
 3. Potvrzení platby na email
 4. Tisk historie transkakcí
 5. Jak instalovat aplikace z google play
 6. Chat s podporou

Rychlovky z George

Půjčku od ČS můžete nově do 30 dnů zdarma vrátit.

 • Za sjednání nic neplatíte
 • Nízké splátky nezatíží váš rozpočet
 • Splácení si můžete rozdělit na 1 až 4 roky
 • Mimořádnou splátku i doplacení máte zdarma

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 6,99 % ročně má měsíční splátku 1 915 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru online je 0 Kč, v pobočce pak činí 1 400 Kč. Měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 7,6 % a celková částka splatná spotřebitelem 185 240 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 3,96 % ročně, RPSN 4,4 % a celková částka splatná spotřebitelem 162 260 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Hypotéky

Banky

 • Česká spořitelna
 • ČSOB
 • Moneta
 • Poštovní spořitelna
 • Fio banka
 • Mbank
 • GeMoney
 • KB
 • AirBank
 • ING Konto
 • Raiffeisenbank
 • UniCreditBank
 • Equa bank
 • Hallo bank

Novinky ze světa bankk

KB a Moneta Money Bank budou sdílet bankomaty

30.5.2022 - Komerční banka a Moneta Money Bank budou od června sdílet bankomaty. Banky si od tohoto kroku slibují zvýšení dostupnosti hotovostních služeb, ale i snížení nákladů na údržbu a spotřebu elektřiny. Banky to v pondělí oznámily v tiskové zprávě. Klienti KB tak budou moci od června zdarma vybírat hotovost v bankomatech Monety. Klienti Monety mají už nyní u běžného účtu výběr ze všech bankomatů po celém světě zdarma.

Česká spořitelna

Česká spořitelna je největší bankou v České republice. Má více než 4.7 milionu klientů. Česká spořitelna má dnes bankomat, dá se říci, na každém rohu (celkový počet bankomatů je 1742). Pokud hledáte nějaký bankomat ve Vašem okolí, není nic jednoduššího, než se podívat na web České spořitelny a zjistit si, kde se nejbližší bankomat nachází. Přímo na podstránku bankomatů se dostanete kliknutím na tento odkaz.

Servis 24

Servis24.cz je internetové bankovnictví České spořitelny. Do konce tohoto roku (vypadá to, že servis24 bude končit už 30.6.2019) jej ještě můžete používat, pak ale ČS převede všechny klienty pod nové internetové bankovnictví George. Doporučujeme se už na přechod pomalu začít připravovat. Vzhled je totiž o dost jiný, než aktuální bankovnictví. Je samozřejmě pěknější a má lepší UX (uživatelská přívětivost), ale pokud už jste na něco zvyklí, tak je změna vždycky k horšímu. Nicméně garantuji Vám, že si na nové bankovnictví zvyknete rychle. Nevím, jak to bude vymyšleno po ukončení servisu24, ale řekl bych, že po ukončení provozu servis24.cz bude uživatel jednoduše přesměrován na nový web george (george.csas.cz).

George internetbanking

Co to ten George tedy je? Je to nové chytré internetové bankovnictví České spořitelny. Co to znamená? Bankovnictví servis24 už bylo zastaralé - zkuste si schválně vyhledat nějakou svoji starší platbu. George je krok kupředu. Jak designově, tak funkčně. A hlavně nemusíte se bát, že příjdete o nějaké své uložené kontakty, nebo platební historii. Všechna data se automaticky převedou do George. Velký plus dávám Spořitelně za to, že přihlašovací údaje jsou stejné jako do servis24. Bohužel, například George Go, kterou si již můžete stáhnout do svého mobilního telefonu, a díky které můžete mít svůj účet pod kontrolou odkudkoliv a kdekoliv. Chválím také za to, že George Go dokáže uchovat například Váš otisk prstu (pokud váš telefon tuto funkci má), takže nemusíte nudně zadávat Vaše dlouhá bezpečností hesla, takže vstup na Váš účet bude zase o něco snadnější. Ještě je důležité dodat, že zatím na Georgovi fungují jen osobní účty, podnikatelské účty se budou převádět až někdy ke konci roku.

Jak už jistě všichni víte, přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví provedete na adrese: https://george.csas.cz Česká spořitelna Vás ale z této stránky přesměruje na stránku: https://bezpecnost.csas.cz, takže se nelekněte - jste na správné stránce pro přihlášení.

Co je to ten George klíč?

Jednoduše řečeno, je to aplikace, díky které už nebudete muset přepisovat otravné SMS kódy. Bohužel, abyste si aplikaci mohli nainstaovat, musíte napřed na pobočku nebo do nejbližšího bankomatu a vyžádat si tzv. Aktivační kód.

George klíč je opět ke stažení na Google Play nebo Apple store. Stačí do vyhledávání ve Vašem telefonu napsat George klíč.

George klíč Vás zbaví přepisování otravných SMS kódu

V září vstoupila v platnost nová směrnice EU o zabezpečení digitálních služeb, jejím cílem je docílit většího zabezpečení internetového bankovnictví. Proto budete muset nyní každou transakci potvrzovat SMS kódem. Stáhnětě si aplikaci na Google Play nebo App store a vyhněte se otravému přepisování. Pokud zvolíte tuto možnost, nebudete muset potvrzovat transakce zadané přes mobilní bankovnictví do výše 12 500Kč.

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi George fanweb s návody a články od každodenního uživatele bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů