George Go a george.csas.cz přihlášení - ultimátní návod!

Vítejte. V tomto návodu si ukážeme všechny tři druhy přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví George na adrese george.csas.cz a nové možnosti zapamtování si hesla a přihlašování jen pomoci otisku prstu nebo skenu obličeje.

Přihlášení na webu

Přihlášení do Vašeho bankovnictví můžeme provést dvěmi způsoby. Buďto zadat adresu george.csas.cz a nebo přejít na web České spořitelny (csas.cz) a přihlášení provést zde.

George.csas.cz

V prvním kroku vyplňte Vaše klientské číslo. Mělo by mít 10 znaků.

úvodní stránka george.csas.cz
Takto vypadá stránka pro přihlášení do internetového bankovnictví George na adrese george.csas.cz

V druhém kroku zadejte Vaše heslo a ověřovací kód, který Vám příjde SMS zprávou.

heslo a ověřovací sms kód george
Náhled druhého kroku přihlášení ve kterém se zadává heslo a ověřovací kód.

Klikněte na odkaz přihlásit se. A je to jste úspěšně přihlášeni.

Jak vypadá sms kód?

Příchozí sms kód bankovnictví George
Náhled příchozí sms zprávy s kódem pro přístup do bankovnictví.

Časté dotazy a chyby při přihlášení na george.csas.cz

Jak zjistím klientské číslo? Vaše klientské číslo najdete ve smlouvě. Nemáte ji? Volejte infolinku 800 207 207

Zapomněl jsem heslo. Nevadí, pod formulářem je odkaz zapomenuté heslo. klikněte na něj a vyplňte formulář.

Sms mi nepřišla. Někdy se to bohuže stane, vyčkejte aspoň dvě minuty a poté klikněte na odkaz SMS Vám nepřišla? Vlevo vyjede okno kde bude text: SMS jsme odeslali na číslo +420********5 . Ujistěte se prosím, že jste v dosahu sítě. Pokud SMS stále nedorazila, pošlete si ji znovu. Odeslání SMS se nezdařilo. Klikněte na modrý odkaz Zaslat nový kód.

csas.cz

Je pro Vás po jednoduché adrese servis24.cz nemožné si zapamatovat adresu george.csas.cz pak pište jen csas.cz

Takto vypadá úvodní stránka webu. Vidíte vpravo nahoře modrý odkaz Internetové bankovnictví? Klikněte na něj

csas.cz
Náhled webu csas.cz

Po kliknutí Vám vyjede nabídka (možnost přihlášení) Klikněte na odkaz George.

možnosti přihlášení
Náhled nabídky po kliknutí na odkaz internetové bankovnictví.

A je to. Jste na stránce george.csas.cz kde můžete provést přihlášení.

Přihlášení na telefonu.

Vlastníte mobilní telefon, ale neumíte si stáhnout a nainstalovat aplikaci George Go? Nevadí. Jak tedy na to?

Klikněte ve svém telefonu na ikonku Internetového prohlížeče (Buď máte v ikonce napsáno přímo internet, nebo třeba Safari, prohlížeč, Firefox, Opera, atd..) do řádku kam píšete webovou adresu (například www.seznam.cz) napište adresu jakou jste zvyklí psát při přihlašování na počítači a to: george.csas.cz nebo bezpecnost.csas.cz

Takto vypadá přihlašovací stránka internetového bankovnictví na telefonu iPhone.

mobilní verze george
Náhled webu george.csas.cz na telefonu

Dále postupujte jak jste zvyklí to znamená vyplňte:

 • Klientské číslo
 • Klikněte na Pokračovat
 • Vyplňte heslo a opište sms kód.
 • Klikněte na přihlásit se.

Takto bude vypadat úvodní stránka po přihlášení na telefonu.

Úvodní stránka bankovnictví na mobilní verzi.

Přihlášení přes aplikaci George Go

Jestliže v telefonu ještě nemáte aplikaci nainstalovanou, jděte v telefonu do obchodu a tam si je zdarma stáhněte, pokud nevíte jak na to přečtěte si můj článek zde. Rozhodně si nikdy nestahujte aplikace do telefonu jinde, než na Vašem obchodě (App store nebo Google Play)

Zapněte aplikaci v telefonu kliknutím na ikonku bankovnictví.

iOS ikonka george
Náhled ikonky bankovnictví George Go v telefonu iOS

Takto vypadá úvodní stránka pro přihlášení v aplikaci, moc se graficky neliší od přihlášení v telefonu přes prohlížeč. Důležitá změna je i ta, že chce navíc datum narození, ale nebojte je to jen při prvním přihlášení.

georgego 1 krok
V prvním kroku vyplňte Vašeho klientské číslo, pole není moc vidět.

Po vyplnění klientského čísla, dne a měsíce narození klikněte na pokračovat.

george go heslo
Formulář pro vyplnění hesla a ověřovacího kódu.

Pokud počkáte než vám pípne SMS a až pak kliknete do políčka Ověřovací kód. Stane se něco co Vám hodně zjednoduší práci.

automaticky přepis sms kodu

Aplikace si sama přečte kód z SMS zprávy a vy ji nemusíte ani otvírat, ani přepisovat, jen nad klávesnicí klikněte do prostoru kde je přepsaný kód. Kód se automaticky přepíše do pole pro kód a pak už jen stačí kliknout na Přihlásit se.

Co teď nastavit. aby jste se už nikdy nemuseli vyplňovat přihlášení?

Dole vpravo v mobilní aplikaci je ikonka Nastavení. Klikněte na ni. Poté klikněte na odkaz snadný přístup.

Zde máte možnost nastavit ověření pro vstup do Aplikace. Pro telefony s operačním systémem iOS je to například otisk prstu (Touch ID) nebo sken obličeje (Face ID).

Bohužel pro nastavení si budete muset znovu projít celým procesem znovu a vyplnit si vše ještě jednou, ale když udržíte nervy na uzdě a naposledy vyplníte vše co je potřeba, tak poté už budete mít na vždy pokoj a hesla budete přepisovat jen při platbě větší částky.

Ověření Touch ID po správném nastavení snadného přístupu v aplikaci George Go

Otisk prstu v aplikaci George

Teď už po Vás aplikace bude chtít vždy jen otisk Vašeho prstu. Přihlášeni na Vašem účtu budete za vteřinu!

Servis24.cz

Pořád si neumíte zvyknout na nové adresy? A co starou? Tu si ještě pořád pamatujete? Fajn jděte tedy na www.servis24.cz

web servis24.cz
Náhled webu servis24.cz

Vpravo dole je obrázek (reklama na aplikaci George) klikněte na reklamu a dostanete se na web csas.cz zde klikněte vpravo nahoře na modrou ikonku Internetové bankovnictví a poté na George. A je to, opět jste se dostali na úvodní stránku s přihlášením.

Často hledáte: George přihlášení, george csas

Další články na toto téma

 • logo george andoridGeorge Go Česká spořitelna – android Víte že internetové bankovnictví můžete mít nově jako aplikaci ve Vašem telefonu s Androidem? O aplikaci / Jak nainstalovat / Galerie / Recenze / Internetové bankovnictví / První […]
 • Výpis z účtu v bankovnictí George Výpis z účtu v bankovnictí George Zajímá Vás kolik jste utratili a za co? V Georgovi to zjistíte snadno. Sepíšu Vám zde návod, jak pro mobilní aplikaci George Go tak pro počítač. Výpis z účtu na mobiluVýpis z účtu […]
 • Aplikace George Go se mění na George a další změnyAplikace George Go se mění na George a další změny 31.října 2019 vyšla aktualizace aplikace George Go. Nejdůležitější je asi zpáva, že George Go, už se nejmenuje George Go ale jenom George. Česká spořitelna se k tomuto změnu jména zatím […]
 • Vylepšete spořku Vylepšete spořku Česká spořitelna má nový web na který můžete psát vaše připomínky nejen k internetovému bankovictví George, ale také k aplikaci George Go. Web se jmenuje vylepsetesporku.cz Super je to, že […]
 • Servis 24 končíServis 24 končí Je to tady. K 30.6.2019 nadobro servis24 končí a už nám zbude jenom George. Po přihlášení na servis24 Vám vyskočí průvodce přechodu na nové bankovnictví. Doporučuji si průvodce co […]

16 příspěvků “George Go a george.csas.cz přihlášení – ultimátní návod!

 1. Po Novém roce již není možno se přihlásit do George, když už se přihlašujete heslem, datem narození, kodém a sms je to na …..

  Asi lepší přejit k jiné bance.

 2. dobry den uz 3 den se nemohu prihlasit na geogre internetove bankovnictvi ikdyz zadam vse dobre nekolikrat jsem to zkousela…tak nevim kde je problem….dne 5.11.2020 Bezrucova….dekuji za odpoved pekny den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Štítky: , , ,

Nejčtenější návody

 1. Výpis z účtu George
 2. Jak dobít kredit přes aplikaci George Go?
 3. Potvrzení platby na email
 4. Tisk historie transkakcí
 5. Jak instalovat aplikace z google play
 6. Chat s podporou

Rychlovky z George

Půjčku od ČS můžete nově do 30 dnů zdarma vrátit.

 • Za sjednání nic neplatíte
 • Nízké splátky nezatíží váš rozpočet
 • Splácení si můžete rozdělit na 1 až 4 roky
 • Mimořádnou splátku i doplacení máte zdarma

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 6,99 % ročně má měsíční splátku 1 915 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru online je 0 Kč, v pobočce pak činí 1 400 Kč. Měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 7,6 % a celková částka splatná spotřebitelem 185 240 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 3,96 % ročně, RPSN 4,4 % a celková částka splatná spotřebitelem 162 260 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Hypotéky

Banky

 • Česká spořitelna
 • ČSOB
 • Moneta
 • Poštovní spořitelna
 • Fio banka
 • Mbank
 • GeMoney
 • KB
 • AirBank
 • ING Konto
 • Raiffeisenbank
 • UniCreditBank
 • Equa bank
 • Hallo bank

Česká spořitelna

Česká spořitelna je největší bankou v České republice. Má více než 4.7 milionu klientů. Česká spořitelna má dnes bankomat, dá se říci, na každém rohu (celkový počet bankomatů je 1742). Pokud hledáte nějaký bankomat ve Vašem okolí, není nic jednoduššího, než se podívat na web České spořitelny a zjistit si, kde se nejbližší bankomat nachází. Přímo na podstránku bankomatů se dostanete kliknutím na tento odkaz.

Servis 24

Servis24.cz je internetové bankovnictví České spořitelny. Do konce tohoto roku (vypadá to, že servis24 bude končit už 30.6.2019) jej ještě můžete používat, pak ale ČS převede všechny klienty pod nové internetové bankovnictví George. Doporučujeme se už na přechod pomalu začít připravovat. Vzhled je totiž o dost jiný, než aktuální bankovnictví. Je samozřejmě pěknější a má lepší UX (uživatelská přívětivost), ale pokud už jste na něco zvyklí, tak je změna vždycky k horšímu. Nicméně garantuji Vám, že si na nové bankovnictví zvyknete rychle. Nevím, jak to bude vymyšleno po ukončení servisu24, ale řekl bych, že po ukončení provozu servis24.cz bude uživatel jednoduše přesměrován na nový web george (george.csas.cz).

George internetbanking

Co to ten George tedy je? Je to nové chytré internetové bankovnictví České spořitelny. Co to znamená? Bankovnictví servis24 už bylo zastaralé - zkuste si schválně vyhledat nějakou svoji starší platbu. George je krok kupředu. Jak designově, tak funkčně. A hlavně nemusíte se bát, že příjdete o nějaké své uložené kontakty, nebo platební historii. Všechna data se automaticky převedou do George. Velký plus dávám Spořitelně za to, že přihlašovací údaje jsou stejné jako do servis24. Bohužel, například George Go, kterou si již můžete stáhnout do svého mobilního telefonu, a díky které můžete mít svůj účet pod kontrolou odkudkoliv a kdekoliv. Chválím také za to, že George Go dokáže uchovat například Váš otisk prstu (pokud váš telefon tuto funkci má), takže nemusíte nudně zadávat Vaše dlouhá bezpečností hesla, takže vstup na Váš účet bude zase o něco snadnější. Ještě je důležité dodat, že zatím na Georgovi fungují jen osobní účty, podnikatelské účty se budou převádět až někdy ke konci roku.

Jak už jistě všichni víte, přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví provedete na adrese: https://george.csas.cz Česká spořitelna Vás ale z této stránky přesměruje na stránku: https://bezpecnost.csas.cz, takže se nelekněte - jste na správné stránce pro přihlášení.

Co je to ten George klíč?

Jednoduše řečeno, je to aplikace, díky které už nebudete muset přepisovat otravné SMS kódy. Bohužel, abyste si aplikaci mohli nainstaovat, musíte napřed na pobočku nebo do nejbližšího bankomatu a vyžádat si tzv. Aktivační kód.

George klíč je opět ke stažení na Google Play nebo Apple store. Stačí do vyhledávání ve Vašem telefonu napsat George klíč.

George klíč Vás zbaví přepisování otravných SMS kódu

V září vstoupila v platnost nová směrnice EU o zabezpečení digitálních služeb, jejím cílem je docílit většího zabezpečení internetového bankovnictví. Proto budete muset nyní každou transakci potvrzovat SMS kódem. Stáhnětě si aplikaci na Google Play nebo App store a vyhněte se otravému přepisování. Pokud zvolíte tuto možnost, nebudete muset potvrzovat transakce zadané přes mobilní bankovnictví do výše 12 500Kč.

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi George fanweb s návody a články od každodenního uživatele bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů