Výpis z účtu v bankovnictí George - bankovní výpis Česká spořitelna

Zajímá Vás kolik jste utratili a za co? V Georgovi to zjistíte snadno. Sepíšu Vám zde návod, jak pro mobilní aplikaci George Go tak pro počítač. Výpis z účtu na mobilu Výpis z účtu na počítači Čtvrtletní výpis v PDFContinue Reading

Výpis z účtu v bankovnictí George - bankovní výpis Česká spořitelna

Zajímá Vás kolik jste utratili a za co? V Georgovi to zjistíte snadno. Sepíšu Vám zde návod, jak pro mobilní aplikaci George Go tak pro počítač.

Důležité je si říci, že nehledáme výpis z účtu, ale takzvanou historii trasakcí nebo historii plateb. Vše za co jste utráceli ať už placením kartou nebo posíláním peněz převodem.

Výpis z účtu na mobilu

Přihlašte se přes mobilní aplikaci George Go

Úvodní stránka aplikace George Go

Vyberte si z jakého účtu chcete vidět bankovní výpis. Na obrázku vidíte možnost výběru z dvou účtu. Podnikatelské konto a osobní účet.

Na výpisu z účtu vidíte dvě platby. Trvalý příkaz a Platbu kartou.

Výpis můžete upravovat na přijate a odeslané platby. V tomto případě ve výpisu nevidíte platby kartou. Třídit můžete po kliknutí na text všechny platby. Vyjede Vám okno s odkazy přijaté platby a odchozí platby.

Náhled možnosti třídění plateb.

Máte rádi grafy? George umožňuje dát všechny přijaté a odeslané platby do grafu a spočítá kolik Vám v určitém měsíci peněz přišlo a kolik jste utratili. Ke grafu se dostanete kliknutím na ikonku v pravém horním rohu.

Náhled jak se dostanu ke grafu odchozích a příchozích plateb.
Graf příjmů a výdajů

V grafu se dá přepínat v měsícíh za posledního půl roku. V levém sloupci je velikost příjmů a v pravém velikost výdajů. Kliknutím na graf se přepnete do určitého měsíce v roce. Pod grafem uvidíte částky v korunách a rozdíl v příjmech.

Jak zjistit výpis plateb jen z platební karty?

Ve výpisu se bohužel dají třídit jen příjmy a výdaje a míchá se mezi ně jak platba z účtu tak platba z karty. Pokud chcete vidět je to za co jste platitli v obchodě kartou běžte na úvodní obrazovku a na ni vyberte kartou u které Vás zajímají platby. Mně bude zajímat výpis z karty Visa, kliknuti si tedy na ni v aplikaci.

Aplikace George Go a výběr karty.

Po otevření karty uvidíte výpis plateb z karty.

Výpis karty Visa v aplikaci George

Jak si stáhnout celý měsíční výpis?

Bohužel na toto aplikace nepamatovala a nemáte žádnou možnost si kamkoliv poslat výpis z účtu. Třeba na email nebo stáhnout do telefonu ve formě PDF. Pro výpis se budete muset přihlást do online verze bankovnictví George, kterou najdete na george.csas.cz

Výpis z účtu George na počítači (george.csas.cz)

V první řadě se samozřejmě přihlásíme na www adrese george.csas.cz a hned na úvodní stránce vidíme blok, který se jmenuje historie transakcí.

Úvodní stránka bankovnictví s historii transakcí neboli výpisem účtu.

Na pravé straně je nevýrazný odkaz historie transkací pokud máte slabší zrak nemusíte ho vidět v tom případě klikněte na cokoliv levé části nad modrou ikonkou Nová platba. Třeba na graf nebo Vaše jméno nebo na jakoukoliv částku kterou tam máte.

Náhled výpisu plateb a nezaúčtovaných transakcí.

Ve výpisu se Vám možná zobrazují i tzv. nezaúčtované transakce, v mém případě jsou čtyři. Pokud tot nechcete vidět klikněte vpravo na sbalit. Nezaúčtované transakce jsou platby kartou, které ještě nejsou zaúčtované na vašem účtu. Zrušení takové transakce není možné.

Po zavření nezaúčtovných transakcí se můžete podívat na výpis z Vašeho účtu.

Náhled výpisu z účtu.

Ve výpisu se posunujete rollováním na stránce dolů. V online výpisu vidíte platby a příjmy i několik měsíců dozadu. Scollování mě přestalo bavit, když jsem se dostal do září 2018.

Chci vidět jen výpis plateb kartou.

V tomto výpisu stejně jako v mobilní aplikaci nejde filtrovat jen platby kartou (můžete ale filtrovat přijaté a odeslané platby), nevim tedy proč, ale musíte opět na jinou stránku. Je to ale jednoduché. Vlevo je menu. Klikněte na karty.

Menu karty na levé straně.

Na stránce karty klikněte na odkaz více informací.

Stránka platební karta.

A je to, dostali jste se na stránku výpisu z Vaší kreditní / platební karty.

Čtvrtletní výpis v pdf.

Česká spořitelna si pro Vás v aplikaci George připravila stránku na které si můžete stáhnout čtrtletní výpisy. Pokud jste na úvodní stránce bankovnictví klikněte vlevo na název účtu z kterého výpis chcete. Dostanete se na podstránku s výpisem z účtu. Vlevo je menu. Klikněte na odkaz Výpisy.

Odkaz výpisy.

Dostanete se na stránku, na které máte možnost si v PDF stáhnout výpis z Vašeho účtu.

Náhled čtvrtletního výpisu z účtu.

Výpis z účtu si můžete stáhnout kliknutím na ikonku šipky na pravé straně.

Není Vám něco jasné? Něco nefunguje? Ptejte se v komentářích a já Vám poradím. Děkuji.

Další články na toto téma

Komentáře

24 thoughts on “Výpis z účtu v bankovnictí George

 1. Je možné změnit zasílání výpisu .již nechci zasílání výpisu poštou , ale prostřednictvím PC . Je tato možnost přes George nebo musí osobně na pobočku ?

  • Dobrýž den, jde to, ale pouze přes pc verzi george, v nastavení produktu je nastavení výpisu.

 2. Je možné změnit zasílání výpisu . Rodiče již nechtějí zasílání výpisu poštou , ale prostřednictvím PC . Je tato možnost přes George nebo musí osobně na pobočku ?

 3. Dobrý den-potřebuji výpis z účtu 11190…/0800 za rok 2018 a 2019 na částky 15500,Kč a 15000,Kč příjem leden 2018 až prosinec 2019. Děkuji

  • Dobrý den, pokud víte na jaky účet platba šla, tak ho zadejte do vyhledávání a George Vám všechny tyto platby najde. Dá se vyhledávat i podle data nebo podle variabilního symbolu.

 4. Dobrýden. Potřebovala bych u účtu čtvrletní výpis
  01.01.2020- 31.03.2020
  01.07-2020 30.09.2020
  Děkuji

 5. Dobrý den, potřebuji pro banku vypisy od roky 2010 do soucasne v pdf.Přes IB. Díky za radu

 6. Dobrý den,

  kde najdu položku denního výpisu pro stažení do účetnického programu?
  Servis24 tuto možnost nabízel.
  Děkuji.

 7. Dobrý den, potřebuji pro banku vypisy posledních 3 měsíců v pdf.Přes IB. Díky za radu

 8. Dobrý večer, prosím pro banku nutně potřebuji pouze měsíční výpis z účtu, za měsíc srpen 2020, jak to mám udělat ? Čtvrtletní banka nechce. Děkuji za odpověď , Netík Michal

  • Dobrý den, v historii kliknětena ikonku tisku a vyfiltrujte si pouze osmý měsíc, pak si výpis uložte v pdf a buď ho pošlete online a nebo vytiskněte.

 9. Dobrý den,
  kde v aplikaci George naleznu možnost stažení výpisů v datovém formátu tzv. ABO výpisy (.gpc)
  Děkuji
  Javůrková

  • Dobrý den,

   bohužel tuto možnost jsem nenašel. V exportu transakcí je možnost csv, xlsx, json, pdf, ofx. Zkuste se obrátit na Vaši bankovní poradkyni.

 10. Dobrý den, když postupuji podle návodu, v kolonce výpisy mám ke stažení jen roční výpis, ani měsíční a ani čtvrletní. Kde najdu tyhle výpisy v mém případě?

  • Dobrý den, co se stane, když kliknete například na rok 2019? nerozbalí se tam nabídka kde máte možnost stažení čtvrtletního výpisu?
   O jaký typ účtu se jedná? Osobní účty mají měsíční výpisy a podnikatelské čtvrtletní.

 11. Dobrý den,
  co mám dělat, když potřebuju opravdový elektronický výpis z účtu a ne jen export, který není výpisem a není v něm zobrazen počáteční stav daného období a konečný stav daného období? Je možné vyžádat např. na pobočce?

  • Dobrý den, výpis z účtu ve kterém vidíte počáteční a konečný stav za dané období jsem našel pouze ve čtvrtletním výpisu, který si můžete stáhnout v záložce výpisy. Jediná možnost jak si zjistit počáteční a konečný stav za každý měsíc je v grafu pod Vašim jménem na úvodní stránce George.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, díky.

Další tipy na výlet

Nejnovější komentáře

Nejnovější návody

Jak poslat peníze na qr kód, který mi kamarád poslal na messenger?

Jak poslat peníze na qr kód, který mi kamarád poslal na messenger?

Minulý týden jsem zažil něco neuvěřitelného, přítelkyně mi poslala qr kód. Co s tím? Otevři ho, ať ho můžu naskenovat a poslat peníze 😀 Dokážu si představit i to jak si někdo qr kód posílá na email a pak skenujeContinue Reading

Tlačítko rychlé volby

Tlačítko rychlé volby

Tohle tlačítko je špatně vidět, ale dokáže hodně věcí. Pokud potřebujete rychle sdílet číslo, stáhnout výpis nebo poslat qr kód pro platbu (na Váš účet) nemusíte otvírat detail účtu a hledat funkce v horních záložkách. Další články na toto témaContinue Reading

Jak zapnout upozornění na příchozí platbu?

Jak zapnout upozornění na příchozí platbu?

Čekáte na platbu a nechcete co deset minut otvírat aplikaci George a zjišťovat jestli už Vám peníze došly? To ani nemusíte. Česká spořitelna nabízí takzvané informační zprávy, jsou to online upozornění nejen na příchozí platby, ale také na informacích oContinue Reading

Jak vybrat peníze z bankomatu bez karty

Jak vybrat peníze z bankomatu bez karty

Zapomněli jste si doma kartu a potřebujete vybrat peníze z bankomatu? Pokud máte v telefonu google pay, apple pay nebo virtuální kartu můžete peníze vybrat i když kartu nemáte fyzicky u sebe. Jak na to? Další články na toto témaContinue Reading

George umí číslo účtu vyfotit a přepsat

George umí číslo účtu vyfotit a přepsat

Také máte strach, že při přepisování čísla účtu uděláte chybu a platba příjde někomu jinému? Pokud faktura, kterou jste dostali nemá qr kód můžete číslo účtu jednoduše vyfotit a George Vám ho přepíše. (platí jen pro aplikaci v telefonu) VContinue Reading

Centrum přihlášení – email, gmail,centrum, george a další přihlášení

Centrum přihlášení – email, gmail,centrum, george a další přihlášení

Update: Aktuálně jsem všechny přímé odkazy z webu zrušil, protože web byl mylně označen za phishingový a já měl strach, že někdo web napadl a odkazy změnil. Pokud vám přepisování adresy dělá problém a pro přechod na Váš bankovní účetContinue Reading

Jak se přihlásit na george.csas.cz s aplikací George klíč

Jak se přihlásit na george.csas.cz s aplikací George klíč

George přihlášení na webu george.csas.cz od teď funguje i s aplikací George klíč.

Jak změnit nudnou ikonku mobilní aplikace George?

Jak změnit nudnou ikonku mobilní aplikace George?

S novými aktualizacemi přibývají i nové funkce mobilní aplikace. Česká spořitelna se snaží o to, aby jste si mohli aplikaci upravit přesně podle svých představ. V tomto článku se podíváme, jak si změnit ikonku aplikace ze staré na modernější aContinue Reading

George Go a george.csas.cz přihlášení – ultimátní návod!

George Go a george.csas.cz přihlášení – ultimátní návod!

Vítejte. V tomto návodu si ukážeme všechny tři druhy přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví George na adrese george.csas.cz a nové možnosti zapamtování si hesla a přihlašování jen pomoci otisku prstu nebo skenu obličeje. Další články na toto téma George GoContinue Reading

Výpis z účtu v bankovnictí George

Výpis z účtu v bankovnictí George

Zajímá Vás kolik jste utratili a za co? V Georgovi to zjistíte snadno. Sepíšu Vám zde návod, jak pro mobilní aplikaci George Go tak pro počítač. Výpis z účtu na mobilu Výpis z účtu na počítači Čtvrtletní výpis v PDFContinue Reading

Další články ze světa George

Jak poznat podvodný web s přihlášením do internetového bankovnictví?

Jak poznat podvodný web s přihlášením do internetového bankovnictví?

V novinách to každý den čtu, někdo naletěl, vyplnil své bankovní údaje popřípadě číslo karty i s CVC kódem. Banky informují, všichni informují, ale jak takový web vypadá Vám nikdo pořádně neřekne. Dnes jsem podával inzerát na bazos.cz a sbazar.czContinue Reading

Nenechte se okrást falešným příspěvkem na bydlení

Nenechte se okrást falešným příspěvkem na bydlení

Zpráva, která se mi objevila dnes v aplikaci George: V posledních dnech evidujeme zvýšený počet SMS zpráv, které se tváří jako příspěvek na bydlení od Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV). Odkaz ve zprávě vede na falešné stránky Portálu občana.Continue Reading

Nelekněte se, George přihlášení vypadá jinak

Nelekněte se, George přihlášení vypadá jinak

Česká spořitelna změnila design přihlášení do bankovnictví George. Design byl ohlášen hodně dopředu a na duben, prvnímu dubnu se ale vyhnula, jinak by si každý myslel, že je to apríl. Další články na toto téma Česká spořitelna vstup na účetContinue Reading

Pozor na podvodné e-maily a sms zprávy

Pozor na podvodné e-maily a sms zprávy

Po dnešním výpadku internetového bankovnictví informuje Česká spořitelna o tom, že výpadek využili podvodníci, kteří se pomocí falešných emailových a sms zpráv snažili vylákat osobní nebo přihlašovací údaje k odblokování účtu. Zapamatujte si prosím, že žádná banka nechce po svýchContinue Reading

George má výpadek, Česká spořitelna o tom informuje i na Facebooku.

George má výpadek, Česká spořitelna o tom informuje i na Facebooku.

Bankovnictví George má aktuálně výpadek, nefunguje ani aplikace ani webové rozhraní na george.csas.cz mějte prosím trpělivost a zkuste se přihlásit znovu třeba za hodinu. Další články na toto téma George.csas.cz má výpadek, aplikace ale funguje Dnes má bankovnictví České spořitelnyContinue Reading

Neumíte se do George přihlásit? Možná máte zastaralý prohlížeč nebo systém

Neumíte se do George přihlásit? Možná máte zastaralý prohlížeč nebo systém

Toto je překopírovaná zpráva z internetového bankovnictví, všiml jsem si jí až dnes: Další články na toto téma Jak změnit nudnou ikonku mobilní aplikace George? S novými aktualizacemi přibývají i nové funkce mobilní aplikace. Česká spořitelna se snaží o to,Continue Reading

George.csas.cz má výpadek, aplikace ale funguje

George.csas.cz má výpadek, aplikace ale funguje

Dnes má bankovnictví České spořitelny opět výpadek, pokud se potřebujete přihlásit do svého účtu použíjte aplikaci ve Vašem telefonu. Nemáte aplikaci ve svém telefonu? V tom případě klikněte na ikonku obchodu ve Vašem telefonu a do vyhledávání zadejte George. DalšíContinue Reading

Česká spořitelna mění: Všeobecné obchodní podmínky a ceník

Česká spořitelna mění: Všeobecné obchodní podmínky a ceník

Dnes mi přišel email od České spořitelny, přišel do spamu, takže se to mohlo stát i Vám proto ho zveřejním zde, novinky jsou totiž zajímavé. Novinky z emailu: Další články na toto téma Nenechte se okrást falešným příspěvkem na bydleníContinue Reading

Chcete si vytvořit účet nebo přejít k České spořitelně, ale nevíte jestli Vám bude vyhovovat její internetové bankovnictví George? Zkuste demo.

Chcete si vytvořit účet nebo přejít k České spořitelně, ale nevíte jestli Vám bude vyhovovat její internetové bankovnictví George? Zkuste demo.

Všechny banky mají na svých webech demoverzi jejich internetového bankovnictví. Česká spočitelna není výjimkou. Než si v jakékoliv bance otevřete svůj účet měli by jste mít možnost, vyzkoušet si jak se s internetovým bankovnictvím pracuje a jak vlastně vypadá. DalšíContinue Reading

Chcete vědět kolik si můžete půjčit? George Vám to řekne.

Chcete vědět kolik si můžete půjčit? George Vám to řekne.

Všimli jste si nové animované reklamy České spořitelny, kde se mluví o tom, že George Vám řekne kolik si můžete půjčit? Reklama upozorňuje na novou funkci bankovnictví George. Na úvodní straně přibyla karta s názvem Vaše úvěrové možnosti. V tétoContinue Reading

Nejnovější komentáře