Výpis z účtu v bankovnictí George - bankovní výpis Česká spořitelna

Zajímá Vás kolik jste utratili a za co? V Georgovi to zjistíte snadno. Sepíšu Vám zde návod, jak pro mobilní aplikaci George Go tak pro počítač.

Důležité je si říci, že nehledáme výpis z účtu, ale takzvanou historii trasakcí nebo historii plateb. Vše za co jste utráceli ať už placením kartou nebo posíláním peněz převodem.

Výpis z účtu na mobilu

Přihlašte se přes mobilní aplikaci George Go

Úvodní stránka aplikace George Go

Vyberte si z jakého účtu chcete vidět bankovní výpis. Na obrázku vidíte možnost výběru z dvou účtu. Podnikatelské konto a osobní účet.

Na výpisu z účtu vidíte dvě platby. Trvalý příkaz a Platbu kartou.

Výpis můžete upravovat na přijate a odeslané platby. V tomto případě ve výpisu nevidíte platby kartou. Třídit můžete po kliknutí na text všechny platby. Vyjede Vám okno s odkazy přijaté platby a odchozí platby.

Náhled možnosti třídění plateb.

Máte rádi grafy? George umožňuje dát všechny přijaté a odeslané platby do grafu a spočítá kolik Vám v určitém měsíci peněz přišlo a kolik jste utratili. Ke grafu se dostanete kliknutím na ikonku v pravém horním rohu.

Náhled jak se dostanu ke grafu odchozích a příchozích plateb.
Graf příjmů a výdajů

V grafu se dá přepínat v měsícíh za posledního půl roku. V levém sloupci je velikost příjmů a v pravém velikost výdajů. Kliknutím na graf se přepnete do určitého měsíce v roce. Pod grafem uvidíte částky v korunách a rozdíl v příjmech.

Jak zjistit výpis plateb jen z platební karty?

Ve výpisu se bohužel dají třídit jen příjmy a výdaje a míchá se mezi ně jak platba z účtu tak platba z karty. Pokud chcete vidět je to za co jste platitli v obchodě kartou běžte na úvodní obrazovku a na ni vyberte kartou u které Vás zajímají platby. Mně bude zajímat výpis z karty Visa, kliknuti si tedy na ni v aplikaci.

Aplikace George Go a výběr karty.

Po otevření karty uvidíte výpis plateb z karty.

Výpis karty Visa v aplikaci George

Jak si stáhnout celý měsíční výpis?

Bohužel na toto aplikace nepamatovala a nemáte žádnou možnost si kamkoliv poslat výpis z účtu. Třeba na email nebo stáhnout do telefonu ve formě PDF. Pro výpis se budete muset přihlást do online verze bankovnictví George, kterou najdete na george.csas.cz

Výpis z účtu George na počítači (george.csas.cz)

V první řadě se samozřejmě přihlásíme na www adrese george.csas.cz a hned na úvodní stránce vidíme blok, který se jmenuje historie transakcí.

Úvodní stránka bankovnictví s historii transakcí neboli výpisem účtu.

Na pravé straně je nevýrazný odkaz historie transkací pokud máte slabší zrak nemusíte ho vidět v tom případě klikněte na cokoliv levé části nad modrou ikonkou Nová platba. Třeba na graf nebo Vaše jméno nebo na jakoukoliv částku kterou tam máte.

Náhled výpisu plateb a nezaúčtovaných transakcí.

Ve výpisu se Vám možná zobrazují i tzv. nezaúčtované transakce, v mém případě jsou čtyři. Pokud tot nechcete vidět klikněte vpravo na sbalit. Nezaúčtované transakce jsou platby kartou, které ještě nejsou zaúčtované na vašem účtu. Zrušení takové transakce není možné.

Po zavření nezaúčtovných transakcí se můžete podívat na výpis z Vašeho účtu.

Náhled výpisu z účtu.

Ve výpisu se posunujete rollováním na stránce dolů. V online výpisu vidíte platby a příjmy i několik měsíců dozadu. Scollování mě přestalo bavit, když jsem se dostal do září 2018.

Chci vidět jen výpis plateb kartou.

V tomto výpisu stejně jako v mobilní aplikaci nejde filtrovat jen platby kartou (můžete ale filtrovat přijaté a odeslané platby), nevim tedy proč, ale musíte opět na jinou stránku. Je to ale jednoduché. Vlevo je menu. Klikněte na karty.

Menu karty na levé straně.

Na stránce karty klikněte na odkaz více informací.

Stránka platební karta.

A je to, dostali jste se na stránku výpisu z Vaší kreditní / platební karty.

Čtvrtletní výpis v pdf.

Česká spořitelna si pro Vás v aplikaci George připravila stránku na které si můžete stáhnout čtrtletní výpisy. Pokud jste na úvodní stránce bankovnictví klikněte vlevo na název účtu z kterého výpis chcete. Dostanete se na podstránku s výpisem z účtu. Vlevo je menu. Klikněte na odkaz Výpisy.

Odkaz výpisy.

Dostanete se na stránku, na které máte možnost si v PDF stáhnout výpis z Vašeho účtu.

Náhled čtvrtletního výpisu z účtu.

Výpis z účtu si můžete stáhnout kliknutím na ikonku šipky na pravé straně.

Není Vám něco jasné? Něco nefunguje? Ptejte se v komentářích a já Vám poradím. Děkuji.

Další články na toto téma

21 příspěvků “Výpis z účtu v bankovnictí George

 1. Dobrý den-potřebuji výpis z účtu 11190…/0800 za rok 2018 a 2019 na částky 15500,Kč a 15000,Kč příjem leden 2018 až prosinec 2019. Děkuji

  • Dobrý den, pokud víte na jaky účet platba šla, tak ho zadejte do vyhledávání a George Vám všechny tyto platby najde. Dá se vyhledávat i podle data nebo podle variabilního symbolu.

 2. Dobrýden. Potřebovala bych u účtu čtvrletní výpis
  01.01.2020- 31.03.2020
  01.07-2020 30.09.2020
  Děkuji

 3. Dobrý den,

  kde najdu položku denního výpisu pro stažení do účetnického programu?
  Servis24 tuto možnost nabízel.
  Děkuji.

 4. Dobrý den, potřebuji pro banku vypisy posledních 3 měsíců v pdf.Přes IB. Díky za radu

 5. Dobrý večer, prosím pro banku nutně potřebuji pouze měsíční výpis z účtu, za měsíc srpen 2020, jak to mám udělat ? Čtvrtletní banka nechce. Děkuji za odpověď , Netík Michal

  • Dobrý den, v historii kliknětena ikonku tisku a vyfiltrujte si pouze osmý měsíc, pak si výpis uložte v pdf a buď ho pošlete online a nebo vytiskněte.

 6. Dobrý den,
  kde v aplikaci George naleznu možnost stažení výpisů v datovém formátu tzv. ABO výpisy (.gpc)
  Děkuji
  Javůrková

  • Dobrý den,

   bohužel tuto možnost jsem nenašel. V exportu transakcí je možnost csv, xlsx, json, pdf, ofx. Zkuste se obrátit na Vaši bankovní poradkyni.

 7. Dobrý den, když postupuji podle návodu, v kolonce výpisy mám ke stažení jen roční výpis, ani měsíční a ani čtvrletní. Kde najdu tyhle výpisy v mém případě?

  • Dobrý den, co se stane, když kliknete například na rok 2019? nerozbalí se tam nabídka kde máte možnost stažení čtvrtletního výpisu?
   O jaký typ účtu se jedná? Osobní účty mají měsíční výpisy a podnikatelské čtvrtletní.

 8. Dobrý den,
  co mám dělat, když potřebuju opravdový elektronický výpis z účtu a ne jen export, který není výpisem a není v něm zobrazen počáteční stav daného období a konečný stav daného období? Je možné vyžádat např. na pobočce?

  • Dobrý den, výpis z účtu ve kterém vidíte počáteční a konečný stav za dané období jsem našel pouze ve čtvrtletním výpisu, který si můžete stáhnout v záložce výpisy. Jediná možnost jak si zjistit počáteční a konečný stav za každý měsíc je v grafu pod Vašim jménem na úvodní stránce George.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Štítky: , , , ,

Nejčtenější návody

 1. Výpis z účtu George
 2. Jak dobít kredit přes aplikaci George Go?
 3. Potvrzení platby na email
 4. Tisk historie transkakcí
 5. Jak instalovat aplikace z google play
 6. Chat s podporou

Rychlovky z George

Půjčku od ČS můžete nově do 30 dnů zdarma vrátit.

 • Za sjednání nic neplatíte
 • Nízké splátky nezatíží váš rozpočet
 • Splácení si můžete rozdělit na 1 až 4 roky
 • Mimořádnou splátku i doplacení máte zdarma

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 6,99 % ročně má měsíční splátku 1 915 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru online je 0 Kč, v pobočce pak činí 1 400 Kč. Měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 7,6 % a celková částka splatná spotřebitelem 185 240 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 3,96 % ročně, RPSN 4,4 % a celková částka splatná spotřebitelem 162 260 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Hypotéky

Banky

 • Česká spořitelna
 • ČSOB
 • Moneta
 • Poštovní spořitelna
 • Fio banka
 • Mbank
 • GeMoney
 • KB
 • AirBank
 • ING Konto
 • Raiffeisenbank
 • UniCreditBank
 • Equa bank
 • Hallo bank

Česká spořitelna

Česká spořitelna je největší bankou v České republice. Má více než 4.7 milionu klientů. Česká spořitelna má dnes bankomat, dá se říci, na každém rohu (celkový počet bankomatů je 1742). Pokud hledáte nějaký bankomat ve Vašem okolí, není nic jednoduššího, než se podívat na web České spořitelny a zjistit si, kde se nejbližší bankomat nachází. Přímo na podstránku bankomatů se dostanete kliknutím na tento odkaz.

Servis 24

Servis24.cz je internetové bankovnictví České spořitelny. Do konce tohoto roku (vypadá to, že servis24 bude končit už 30.6.2019) jej ještě můžete používat, pak ale ČS převede všechny klienty pod nové internetové bankovnictví George. Doporučujeme se už na přechod pomalu začít připravovat. Vzhled je totiž o dost jiný, než aktuální bankovnictví. Je samozřejmě pěknější a má lepší UX (uživatelská přívětivost), ale pokud už jste na něco zvyklí, tak je změna vždycky k horšímu. Nicméně garantuji Vám, že si na nové bankovnictví zvyknete rychle. Nevím, jak to bude vymyšleno po ukončení servisu24, ale řekl bych, že po ukončení provozu servis24.cz bude uživatel jednoduše přesměrován na nový web george (george.csas.cz).

George internetbanking

Co to ten George tedy je? Je to nové chytré internetové bankovnictví České spořitelny. Co to znamená? Bankovnictví servis24 už bylo zastaralé - zkuste si schválně vyhledat nějakou svoji starší platbu. George je krok kupředu. Jak designově, tak funkčně. A hlavně nemusíte se bát, že příjdete o nějaké své uložené kontakty, nebo platební historii. Všechna data se automaticky převedou do George. Velký plus dávám Spořitelně za to, že přihlašovací údaje jsou stejné jako do servis24. Bohužel, například George Go, kterou si již můžete stáhnout do svého mobilního telefonu, a díky které můžete mít svůj účet pod kontrolou odkudkoliv a kdekoliv. Chválím také za to, že George Go dokáže uchovat například Váš otisk prstu (pokud váš telefon tuto funkci má), takže nemusíte nudně zadávat Vaše dlouhá bezpečností hesla, takže vstup na Váš účet bude zase o něco snadnější. Ještě je důležité dodat, že zatím na Georgovi fungují jen osobní účty, podnikatelské účty se budou převádět až někdy ke konci roku.

Jak už jistě všichni víte, přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví provedete na adrese: https://george.csas.cz Česká spořitelna Vás ale z této stránky přesměruje na stránku: https://bezpecnost.csas.cz, takže se nelekněte - jste na správné stránce pro přihlášení.

Co je to ten George klíč?

Jednoduše řečeno, je to aplikace, díky které už nebudete muset přepisovat otravné SMS kódy. Bohužel, abyste si aplikaci mohli nainstaovat, musíte napřed na pobočku nebo do nejbližšího bankomatu a vyžádat si tzv. Aktivační kód.

George klíč je opět ke stažení na Google Play nebo Apple store. Stačí do vyhledávání ve Vašem telefonu napsat George klíč.

George klíč Vás zbaví přepisování otravných SMS kódu

V září vstoupila v platnost nová směrnice EU o zabezpečení digitálních služeb, jejím cílem je docílit většího zabezpečení internetového bankovnictví. Proto budete muset nyní každou transakci potvrzovat SMS kódem. Stáhnětě si aplikaci na Google Play nebo App store a vyhněte se otravému přepisování. Pokud zvolíte tuto možnost, nebudete muset potvrzovat transakce zadané přes mobilní bankovnictví do výše 12 500Kč.

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi George fanweb s návody a články od každodenního uživatele bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů