Rubriky
Návody

Jak zapnout upozornění na příchozí platbu?

Čekáte na platbu a nechcete co deset minut otvírat aplikaci George a zjišťovat jestli už Vám peníze došly? To ani nemusíte. Česká spořitelna nabízí takzvané informační zprávy, jsou to online upozornění nejen na příchozí platby, ale také na informacích o zůstatku, odchozí platbě nebo platbě kartou (hodí se pokud máte společný účet s manželkou 🙂 )

Jak nastavit na telefonu?

Po přihlášení do aplikace klikněte na Váš profil (mala ikonka panáčka nahoře vpravo) poté v menu najděte položku informační zprávy.

Jak nastavit na počítači?

Přihlaste se do bankovnictví na adrese george.csas.cz a klikněte na ikonku nastavení je to hned vedle ikonky panáčka (nevím proč toto není stejné jako v aplikaci) a poté opět najděte odkaz informační zprávy.

Pokud budete nastavovat upozornění v telefonu máte na výběr pouze notifikace od aplikace George, pokud ale zkusíte toto nastavení na internetových stránkách můžete si navíc vybrat, že oznámení bude chodit buď na email nebo SMS zprávou. SMS Informační zprávy jsou zpoplatněny dle aktuálního ceníku, který najdete na www.csas.cz.

Pokud máte u České spořitelny více účtů nezapomeňte je zatrhnout v detailu nastavení (vedle čísla účtu musí být modrý fajfka) Pokud nějaké nastavení měníte v aplikaci nezapomeňte jej potom uložit (modrý odkaz vpravo nahoře v aplikaci)

Náhledy nastavení aplikace vs počítač

Informační zprávy náhled aplikace
Informační zprávy náhled na webu

Další články na toto téma