Rubriky
Články

O výpadcích George nikdo neinformuje

Dnes (7.12) má George opět výpadek. Česká spořitelna má na Facebooku 74 000 sledujících, na Twitteru skoro 3000 sledujích ale ani na jednom z těchto sociálních medií není ani zmíňka o tom, že George má výpadek. Proč má výpadek a jak dlouho bude výpadek cca trvat.

Mrzí mě, že Česká spořitelna o těchto výpadcích neinformuje na sociálních sítích a její under construction site není trochu lépe připravena když na nás vyskakuje pomalu minimálně jednou za týden. Ano na webu je jasně napsáno:

Omlouváme se

Promiňte, služba v tuto chvíli není dostupná.
Na nápravě usilovně pracujeme.

Děkujeme za pochopení!

Proč ji ale nezlepšit. Co třeba toto:

Omlouváme se bankovnictví je dočasně nedostupné

Bankovnictví bude do pár minut znovu v provozu, prosím mějte strpení a na stránku se vraťte za okamžik.

Děkujeme za pochopení!

Jak vy reagujete na výpadky? A víte vůbec jak se zachovat? Za mě je ideální zůstat na stránce nevypínat ji a pár krát za hodinu ji zkusit takzvaně refreshnout (buď kliknete na ikonku kulate šipky vedle adresního řádku a nebo zmáčknout na klávesnici tlačítko F5)

Pokud vám nejde web george.csas.cz tak samozřejmě nemá cenu ani zkoušet mobilní aplikaci George. (upadate: aplikace byla při dnešním výpadku zprovozněna dříve než webová stránka, takže příště zkoušet i aplikaci) Prostě musíte jen čekat.

Další články na toto téma

  • George má výpadek, Česká spořitelna o tom informuje i na Facebooku. George má výpadek, Česká spořitelna o tom informuje i na Facebooku. Bankovnictví George má aktuálně výpadek, nefunguje ani aplikace ani webové rozhraní na george.csas.cz mějte prosím trpělivost a zkuste se přihlásit znovu třeba za hodinu.
  • George.csas.cz má výpadek, aplikace ale fungujeGeorge.csas.cz má výpadek, aplikace ale funguje Dnes má bankovnictví České spořitelny opět výpadek, pokud se potřebujete přihlásit do svého účtu použíjte aplikaci ve Vašem telefonu. Nemáte aplikaci ve svém telefonu? V tom případě […]
  • Dnes opět menší výpadek v sobotu 18.4 bude odstávka Dnes tu máme hattrick, George měl menší výpadek. Vše už ale funguje. Pokud plánujete posílat platby o víkendu, připravte se na to, že George bude v sobotu odstaven, kvůli vylepšování […]
  • George je asi zase u lékaře Bohužel po včerejším výpadku (14.4.2020), dnes George také nefunguje. Česká spořitelna se zatím k výpadku nevyjádřila ani na sociálních sítích. Dejte tedy Georgovi čas se vzpamatovat a […]
  • George výpadek 14.4.2020 George má aktuálně výpadek. Nepanikařte a prostě počkejte s odesíláním plateb do večera. Z jiné stránky než z george.csas.cz nebo aplikace george se na Vaše bankovnictví nemůžete dostat. […]

14 reakcí na „O výpadcích George nikdo neinformuje“

Je 6.5.2021 a george csas nefunguje. Po delší době jsem se do něj dostala ale nic nefunguje. Po několika marných pokusech v něm něco změnit mně zase odhlásil. Musím říct že se mi to ještě nestalo a mrzí mně že se po zavíračce už do spořitelny nedovolám. Třeba by mi řekli proč to nejde když se o výpadku nikde nedočtu.

MINIMÁLNĚ POSLEDNÍCH 14 DNÚ SE NEJDE POŘADNĚ PŘIHLASIT KDYŽ UŽ MĚ TAM NĚJAKYM OMYLEM PUSTÍ TA MĚ TO BĚHEM 2S AUTOMATICKY ODHLÁSÍ CO TO PROBOHA JE ???????

15.2.2021 už pár hodin nic a nikde nic. Kdyby nevyšilovali s těma supermoderníma omalovánkama, byl by menší traffic a servery by zvládaly.

12.2.2021 NDES několik výpadků dopoledne i odpoledne s Touto aplikací jsou na trh ti LŮZŘI ! ? ŽE SE NESTYDÍ Opravovat mají v noci a né přes den LOPATY

Už podruhé se nedaří přihlásit:v pá 5.2.a dnes
8.2. – nutně potřebuji odeslat zdrav. + soc. pojištění , přestože jindy se vše daří napoprvé, čekám dlouhé minuty, zkouším 10x…nic”malý monent” přetrvává..

10.11. jsem přes aplikaci telefonem zadal platbu, dostal jsem potvrzení, ale platba neproběhla. Dnes 12.11.jsem platbu zadal znova a proběhla-takže děkuji, že platbu musím nejenom kontrolovat, zda odešla, ale i zadávat vícekrát.

“Geogre – umí toho opravdu hodně”. Kupříkladu časté výpadky ovládá dokonale. Využívám internetové bankovnictví cca pouze jedenkrát měsíčně a buď mám vyloženě smůlu, nebo tato aplikace nestojí za nic. Zlatý servis 24. Vladimír

Dobrý den, bohužel musíte vždy počkat na zprovoznění aplikace. Mně už George funguje.

Souhlasím de všemi negativními komentáři. Přechodem na George to začalo výpdky to pokračuje….. Ať jdou do zandele

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *