Bankovnictví-george.cz

Česká spořitelna: George přihlášení na george.csas.cz

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru


Rychlá pomoc pro ty, kteří neví, jaká je webová adresa nového chytrého bankovnictví.

george.csas.cz přihlášení do bankovnictví George

george.csas.cz náhled okna pro přihlášení bankovnictví George


Takto vypadá úvodní stránka nového internetového bankovnictví:

Česká spořitelna pomalu, ale jistě přechází ze servis24.cz na nové internetové bankovnictví George. Problém je, že většina klientů ještě neví, jak se na něj vůbec přihlásit. Většina má ve svých prohlížečích uložen ještě odkaz na servis24.cz a po zadání george.cz se dostanete na stránku ne internetového bankovnictví, ale na stránku s informacemi o internetbankingu, což je blbost. Stránka pro přihlášení do banky je george.csas.cz a pokud nejste moc zběhlí, hledáte na internetu jak se na web vůbec dostat. Tato stránka Vám pomůže, rychle a jednoduše. (Bohužel odkaz na proklik na web jsem odstranil z důvodu bezpečnosti)

Takže důležité je si zapamatovat adresu: george.csas.cz

Pokud jste starší nebo špatně vidíte, určitě si všimněte teček, které jsou mezi slovy george a csas.

(Kliknutím na obrázek, přejdete na přihlášení do bankovnictví George. Stránka se otevře v novém okně)

Případně tuto adresu napište do pole pro zadávání www adresy, to je to pole kde píšete například www.seznam.cz pokud adresu napíšete dobře objeví se Vám okno pro přihlášení a v adresním řádku budete mít zelený zámeček, znamená to že jste na zabezpečné stránce pro bankovnictví od České spořitelny, vypadá takto:

Pokud je pro Vás napsání této adresy složité, zapamatujte si druhou adresu george.cz poté si všimněte v pravo modrého odkazu internetové bankovnictví, najeďte na něj a vyjede Vám odkaz George.

Přihlašujete se na George poprvé? Použíjte stejné údaje jako používáte pro servis 24. Jste podnikatel? Tak to máte ještě čas, George je zatím pouze pro osobní účty. Edit: Mě už George funguje i na podnikatelském účtu.

Máte dotaz k přihlašování, nebo po přihlášení na webu george.csas.cz vám něco není jasné? Popřípadě si neumíte s něčím poradit? Napište mi a já vám poradím. Než něco napíšete tak se podívejte do komentářů, jestli váš dotaz nebyl už někdy zodpovězen.

Nejčastěji chcete vědět jak se posílá potvrzení o platbě na email. Tato funkce se objevila až před koncem roku 2018, návod najdete zde.

Další články na toto téma

216 příspěvků “Česká spořitelna: George přihlášení na george.csas.cz

 1. oldrich.ferdinand.
  george je slušně řečeno na nic. přál bych si mít ty peníze, co dostal nějaký indolentní člověk za ten nesmyslný produkt.

 2. Sebechytřejší systém je k ničemu,když se do něj nemůžu přihlásit!!! Dle požadavků přihlašovacího pole vyplním přesně požadované údaje v přesném znění dle Smlouvy o Bankovní identitě,správný den a měsíc narození, aktivační kód vydaný pobočkou Čes.Spořiteln platný do 12.11.2020,ale vždy je přístup zablokován.Je to oblbování klientů-zákazník je ten poslední.09.11.2020-napsáno.Moje předešlé dotazy – bez odpovědí!!!

 3. George – proč přitěžujete lidem tím, že si nemohou v GEORGE nastavit kontakty a šablony ve svém stylu tak, jak to bylo v Servis24??! Kdo se v tom má vyznat, Vy a nebo klient? Chtěl bych mít možnost si kontakty a šablony nastavit dle mého stylu,ve kterým budu mít svůj přehled! A bude mi jedno, jestli tomu rozumíte Vy! Hlavně, že tomu budu rozumět já jako klient! Děláte George pro klienty nebo pro sebe?! Jestli to chcete především dělat pro klienty, tak naslouchejte jejím voláním! A když klient volá na linku, tak ho ještě masírujete dotazy kde bydlíš, kde ses narodil a kdy, adresa, atd.! Mám potvrzeno od kamarádů které mají jiné banky, že jim stačí heslo pro komunikaci! Jak se v česku říká…, čím víc študovanější, tím víc hloupější! A v této aplikaci to platí obvzlášť! Čím víc inovovanější a novější, tím to lidově řečeno stojí více za prd. A to doslova!!

 4. No když čtu ty komentáře, tak teď přemýšlím jak se George zbavit. Taky mně to jaksi nejde. Ladislav

 5. Vážené vedení České spořitelny

  Vzhledem k počtu uvedených negativních reakcí jsem došel k názoru, že prozatím službu George používat nebudu. Jsem Vaším klientem již desítky let.
  Dříve jsem používal Servis24. Neměl jsem s tím potíže. Po návratu z dlouhodobého pobytu v zahraničí bych chtěl rád opět začít používat internetové bankovnictví a to hlavně k získání přehledu, kontroly a využití možnosti převodů financí a plateb především ze zahraničí.
  V nejbližších dnech navštívím pobočku kde se chci detailněji informovat o způsobu přihlášení a orientaci v systému George. Doufám, že neuvažujete o zrušení poboček a zavedení pouze internetového neosobního kontaktu. To bych uvažoval o změně banky.

 6. Vzpomínáme s nostalgií a láskou na jednoduchost a srozumitelnost servisu 24 oproti Georgemu. Podivujeme se že jste už nevyslyšely tu vlnu kritiky.Strácíte své hlavní klienty (starší generaci).
  Senioři z Chebu

 7. Třetí den mi nejde potvrzovací SMS.Prý u některých klientů to nejde.Omluvili se.K čemu je ta omluva?

 8. emilianvanek@seznam,cz
  Jsem přesvědčen, že se Spořitelna vzpamatuje a urychleně zruší zmateční George a laskavě ke klientům,kteří jí dělají finanční výdělek přistoupí rychlou změnou na ,když ne vrácení Servisu 24,tak na nějaký jiný ,přehledný finanční systém,který bude vyhovovat přehledností a rychlostí práce klientům spořitelny.Spořitelno,nechte si Vaše nesmysly a la George s grafickými “vychytrávkami” a nám,kteří Vám dělají počinek a to zatraceně velký dejte ndo chodu něco co je srozumitelné pro každého,nebo my nespokojení po skoro 50ti létech u vás odejdeme ke konkurenci,která bude brát v úvahu naše potřeby rychlého a srozumitelného bankovnictví.Nejednoduší řešení:Vrátit SERVIS24!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Štítky: , ,

Nejčtenější návody

 1. Výpis z účtu George
 2. Jak dobít kredit přes aplikaci George Go?
 3. Potvrzení platby na email
 4. Tisk historie transkakcí
 5. Jak instalovat aplikace z google play
 6. Chat s podporou
George csas přihlášení, george.csas.cz

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

Bankovnictvi George fanweb s návody a články od každodenního uživatele bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů