Rubriky
Články

George Go Česká spořitelna – android

Víte že internetové bankovnictví můžete mít nově jako aplikaci ve Vašem telefonu s Androidem?

O aplikaci / Jak nainstalovat / Galerie / Recenze / Internetové bankovnictví / První přihlášení

Aplikace George Go pro Andoid – oficiální popis aplikace

Buďte mezi prvními. Vyzkoušejte a dejte prosím vědět, co se Vám líbí nebo co v aplikaci postrádáte. Začínáme s nejpoužívanějšími funkčnostmi, další budeme postupně přidávat. Díky!

​Dovolte, abych se představil. Jsem George. Jsem Váš průvodce, který Vám pomůže ovládnout Vaše finance. Abyste mne měli vždy po ruce, mám pro Vás pomocníka – aplikaci George Go.

Přehledně Vám ukáže, co se děje na Vašich účtech. Až budete hledat, jestli jste zaplatili třeba nájem, snadno to pro Vás dohledá. Jednoduše zaplaťte, na pár dotyků. Nastavujte si limity na placení kartou podle toho, jakou máte zrovna chuť utrácet. Zablokujte si okamžitě svoji platební kartu, třeba když ji ztratíte. Že ztracená karta nebyla ztracená, ale jen se Vám schovala? Nevadí, zase si ji můžete odblokovat.

To jen pro začátek, postupně pro Vás budu přidávat další a další vychytávky. Dost povídání, seznamte se, prosím. Váš George

Jak aplikaci nainstalovat?

Vlastníte mobilní telefon s androidem (telefony značky Sony, Xiaomi, Huawei, Nokia, Samsung, atd..) a chcete se k Vašemu internetovému bankovnictví u České spořitelny přihlašovat z mobilního telefonu je pro Vás tato aplikace ideální. (Vlastníte mobilní telefon s iOS, tedy iphone? pokračujte v návodu zde) Nevíte jak se aplikace instalují? Podívejte se na návod.

Ve vašem telefonu klikněte na ikonku Google Play, viz obrázek níže.

do vyhledávání napište george, popřípadě george go

Klikněte na nainstalovat, a je to! Aplikaci máte ve vašem mobilním telefonu.

Co dále?

Teď už nezbývá nic jiného než se přihlásit a vyzkoušet si aplikaci. Dejte nám vědět do komentářů co se Vám líbí.

Galerie

Recenze

Aplikace bohužel není moc dobře hodnocená, hodnotilo ji již 2994 lidí a hodnocení je 3,6 z 5 hvězd. Co se nám líbí je to, že zástupci České spořitelny na google play reagují na příspěvky. Vypadá to, že nás brzo čeká aktualizace aplikace, která by měla aplikaci zlepšit. Snad se to povede, o aktualizaci Vás budeme informovat a pokud se vám něco nelíbí, zkuste to napsat do komentářů na google play, třeba i váš požadavek bude vyslyšen.

Internetové bankovnictví v telefonu

Co všechno z Vašeho telefonu v internetovém bankovnictví můžete dělat? Jednoduše všechno. Můžete se podívat na stav Vašeho účtu, poslat někomu peníze nebo si sjednat schůzku na pobočce. A to vše třeba cestou autobusem do práce.

První přihlášení

Pokud jste se ještě nikdy do internetového bankovnictví nepřihlašovali ani z počítače, budete muset s největší pravděpodovností navštívit vašeho bankovního poradce, aby vám přidělil vaše desetimístné klientské číslo. Pokud se vám nedaří přihlásit zkuste tento návod. Zatím se do George můžete hlásit stejnými údaji jako do SERVIS 24, tedy klientským číslem a heslem. V průběhu roku se způsob přihlašování změní na tzv. Bankovní IDentitu.

Další články na toto téma

17 reakcí na „George Go Česká spořitelna – android“

OD KVĚTNA UŽ NEMÁ BÝT DOSTUPNÝ GEORGE PRO ANDROID 6 JDE TO LAICKY UPRAVIT DOMA__? OPRAVDU SE MI NECHCE KUPOVAT NOVÝ TELEFN STAČILO ŽE JSEM SI MUSELA NECHAT NAINSTALOVAT WINDOWS 10 DĚKUJI

george na mém telefonu Samsung fungoval. Dnes se objevuje jak na účtu Spořitelny tak na Erste Bank: chyba 1007

U mě pravděpodobně vyřešeno. George nefungoval po přenosu ze starého telefonu do nového pomocí Samsung Smart Switch a bylo nutné jej odinstalovat a nainstalovat znovu z Obchodu Play. Pak už vše OK.

Dobrý den, zatímco na starších telefonech s Androidem 6, resp. 7, mi funguje George zcela bezchybně, na novém telefonu s Androidem 10 dostávám při spouštění aplikace stále hlášku, že zařízení nesplňuje bezpečnostní požadavky (chyba 1007). Poradíte prosím?

Prosím, kdy bude nasazena aktualizace s vyřešením chybové hlášky 1007, tj. nesplňuje bezpečnostní požadavky? Děkuji.

V klidu fungovalo, ale ted mi to píše vase zařízení nesplnuje bezpečnostní požadavky (1007). Co s tím?

Dobrý den, jedná se o chybu, která by měla být opravena v aktualizaci aplikace George. Bohužel budete na ni muset počkat.

Vážení, george na androidu chtěl aktualizaci – to pro něj bylo smrtelné – cosi se dělo a zrušilo to celý slavný george. Nejde nainstalovat. Najdu ho na google play, instalace proběhne, ale na ploše není…. Co s tím.
díky za radu

Nelze se přihlásit na george .Servis 24 funguje. Jestli tohle považujete za zlepšení,tak potěš Pánbů.

Dobrý den, je to jednoduché, napište do adresního řádku ve vašem prohlížeči george.csas.cz a přihlaště se Vašimi přihlašovacími údaji. Poté na úvodní obrazovce vidíte Vaše poslední transakce a nebo můžete odeslat platbu kliknutím na modré tlačítko nová platba.

Nemohu se přihlásit do intern.bankovnictví.
Jak napíši klient.číslo a potom heslo tak aplikace spadne ani sms už nestačím napsat.
Jinak internet jde dobře. Trvá to již několik dní. V telefonu se přihlásím bez problému. Co může být příčinou? Před tím jsem se vždy přihlásil bez problému. Děkuji za pomoc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *